Güneş Koç Burcuna Geçti


21 Mart Pazartesi günü itibariyle Güneş Koç Burcuna yerleşti.
20 Nisan 2022 tarihe kadar da Koç Burcuna ait temaları hayatlarımıza getiriyor olacak.
Güneş bizlerin kimliğini, bireyselliğimizi sembolize eder.
Güneş’in Koç Burcundaki yerleşimi ise doğum haritanızdaki Koç Burcunun düştüğü ev yerleşimiyle ilgili yeni ilhamlar, yeni motivasyonlar ,yeni bir dönemin başlangıcına vesile olacaktır.
Güneş’in Koç Burcu yerleşimi sizleri kendinden emin, aktif, bağımsız, iddialı, hızlı, rekabetçi, yenilikçi ve öncü olma yolunda motive olmanıza katkı sağlıyor olacaktır.
Aynı zaman da Güneş’in Koç Burcu yerleşimin gölge tarafları ise sizleri çatışmaya girmekten korkmayan, ani öfke veya patlamalara hazır, hızlı karar alma veya hızlı hareket içinde olmakla ilgili Güneş Koç Burcu yerleşimi boyunca sınavınız da olabilir.
Kazalara açık olduğunuz bugünlerde daha yavaş ve dikkatli olmaya özen göstermenizi tavsiye ederim.
Güneş’in Koç Burcu yerleşimi ve aynı zamanda Merkür ‘ün de 28 Mart itibariyle Koç burcuna geçmesiyle beraber gökyüzünde Ateş elementinin hem iletişimsel olarak hem de davranışlarımıza veya tutumlarımızda yansımalarına tanık olacağız.
Bu demek oluyor ki bu süreçler içerinde daha sakin daha esnek ve iletişimde olumlu dil kalıpları kullanmaya özen göstermeliyiz.
1 ve 2 Nisan ‘da Koç vurgusun dolasıyla Ateş elementinin yoğun olduğu bir gün olması yanı sıra gergin açılarla ile daha da sert ve gergin gün diyebiliriz.
Bugünler duygularınızdaki netsizlik sizlerin yanlış karar almanızı iletişimsel kavga veya tartışmalar içinde olma olasılığınızı yükseltebilirsiniz.

Güneş Koç Burcunda Youtube’da İzle , Beğen ve Yorum Yaz

Güneş’in Koç Burcu Yerleşimin Yükselen Burçlarınıza Etkisi

Yükselen Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
Hem bedenen hem de zihnen, partneriniz veya ortaklaşa iş yaptığınız kişiler ile ilgili kararlarda aşırı abartılı davranışlara, riskli girişimlere karşı dikkatli olmanız gereken bir zaman. Dava veya mahkeme ile ilgili süreçler ile ilgili beklenmeyen asillikler çıkabilir.

Yükselen Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
Duygusal geçişler, aşırı özgürlük arayışınız geçmişten süregelen olayların ortaya çıkması ile bilinçaltı ile ilgili ruhsal problemlere veya hastalanmanıza neden olabilir. Ancak yaşanılan bu problemler veya fiziksel veya ruhsal bozuklar sizlerin o alanlarınızdan özgürleşmesine ve iyileşmesine eski size hizmet etmeyen alışkanlıklarınızdan kurtulmanıza katkı sağlıyor olacak.

Yükselen İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
Amaçlarınız, hedefleriniz ve ideallerinizi gerçekleştirmek adına motivasyonu yakalıyor olacaksınız. Aynı zaman da grup içinde hem birey hem de aşk ilişkinizde var oluşunuz ile ilgili geçmişteki yaraların veya dengesizliklerin dengeye oturabilmesi ile ilgili öğrenimler kazanıyor olacaksınız.

Yükselen Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)
İş, sosyal statü, ün gibi konularda ilerlemek ve bu konular ile bağlantıda hoş olmayan diyaloglara maruz kalabilirsiniz.
Sizlerin ruhuna en iyi gelecek yer yine eviniz olacak gözüküyor. Hem iletişimsel hem de toplumdaki duruşunuz ile alakalı abartılı tutumlara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Yükselen Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Yurt dışı, başka kültürler, yükseköğrenim, dava veya yurt dışına evlenmeye planların ile ilgili beklenmedik sorunlar, hoş olmayan olaylar sizlerin köklü hatırı sayılır bir değişimden geçmenize katkı sağlıyor olacak.
Yaşam, din, sistem ile ilgili derinliklere ilgi duyma, araştırma görme ve anlama yeteneği kazanacaksınız. Gruplara veya derneklere katılma kararları almanız da mümkün. Sosyal çevreniz, akrabalarınız veya arkadaşlarınız arasında öne çıkma enerjisi sizlerle olacak.

Yükselen Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Ortaklaşa para, gayrimenkul, sigorta veya vergi gibi hal hazırda çözümlenmesini beklediğiniz konularla alakalı fırsatlar veya süpriz gelişmeler sizlerle olacak gözüküyor.
Bu alanlarda sağlamlaştırdığınız her şey sizlerin daha sağlam adımlar atmanıza ve öz güveninizin maddi ve manevi yükseltecek gözüküyor.

Yükselen Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
İlişkiniz, var ise davanız, anlaşmalarınız ile ilgili beklenmedik aksilikler veya talihsizlikler fark edilmeyen gizli düşmanların fark edilmesi, olgunlaşma ve özgür düşünme alanlarınız da dengeyi sağlamanıza katkı sağlıyor olacak.

Yükselen Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
İş, kariyer günlük rutinleriniz de sizi bağımlı tutan duygu, düşünce ve olayların tekrarlanması, sürpriz hatırı sayılır olaylar korkularınızı yeniden canlanıp sonra da iyileşme ve özgürleşme ile ilgili katkı sağlıyor olacak.

Yükselen Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
Çocuğunuz, idealleriniz sizi motive eden alanlar veya gruplar ile ilgili alanlarınıza katkı sağlıyor olacak.
Aldanma veya aldatılmaya iyi niyetin suiistimaline karşı eril enerji olan tanıdıklarınız tarafından açık durumdasınız. Dikkatli olmakta fayda var.

Yükselen Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Eviniz, yuvanız veya ebeveyniniz ile olan konular ruhsallarınıza iyi gelecek gözüküyor. Ancak kariyeriniz, çevreniz ile ilgili konulara karşı abartılı davranışlarda bulunmaya, iletişim ile ilgili diyaloglarda aşırılığa veya yapıcı tutum içinde olmaya özen göstermenizi tavsiye ederim.

Yükselen Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Seyahatler ile ilgili, yasal süreçler ile sıkıntılı süreçler doğabilir. Ani patlamalara karşı dikkatli olmaya özen gösterin. Yurt dışı bağlantılı kişilere veya birliktelik seçimlerini bir kez daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
Gizli olaylara, derneklere, daha derin ilme ait ilginiz de artışlar söz konusu olabilir.

Yükselen Balık Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Maddi veya manevi duygusal geçişler sizlerde yoğunlaşabilir. Ancak ortaklaşa gelir nakit akışınız, sigorta, gayrimenkul ile ilgili konularda ani güzel gelişmeler sizlere iyi gelecek gözüküyor.

Hepimiz için güzel bir baharın başlangıcı dileğiyle,
Sevgilerimle;
Leyla Cihaner

134 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku