Astroloji Danışmanlığı 2020 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 7 Mayıs 2020 Akrep Dolunayın Etkileri ve Rituelli

7 Mayıs 2020 Akrep Dolunayın Etkileri ve Rituelli


Sayıların gizemi ve titreşimi bakalım 7 Mayıs Akrep Dolunayın Etkileri için ne fısıldıyor.  7 Mayıs Akrep Akrep Dolunay’ı eskinin yıkımı, yenin doğuşu ve egonun üstesinden gelmek ile ilgili konuları içermektedir. Özgürlüğün ve sevginin kötüye kullanılması, yasak aşklar, haksız yere kırılan kalplerin karmasını toplumsal olarak ödeme zamanı. Değişim sancılı bir süreçtir. Önce uyanmak sonra kabulle geçiş gerekmektedir. Akrep Dolunay’ın da kazalar, ailevi sorunlarda artış, ilişkilerde bitiş, işten çıkarılma ekonominin çöküşü ile karşı karşıya kalmamız olası. Banka sistemlerde ani sorunlar, borsa da düşüş aniden yaşanılan ekonomik çöküş ile altın, dolar ve faiz oranlarında zirveyi görebiliriz. Özellikle bu dönemde ekonomideki aşırı güven kaybı insanları Altın’a yatırım yapması ile altın zirve oturacak. Fakirleşme ve yalnız kalma korkusu ile depresyonlarda artış olası. Meditasyon yaparak, dua ederek, dikkatinizi iç sezgilerinize, Yaradana çevirme ihtiyaç duyarak huzuru ve dengeyi bulabilirsiniz. Duygusal anlamda güçlü olmalıyız, kaçışı alkol tüketiminde veya madde kullanımda bulmamalıyız. Hiçbir şey gizli kalmaz sözü Corona virüsü için uyarlanmış olmalı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü ile birçok sis perdeleri her an aralanıp gündeme oturabilir. Ülkesel olarak restleşme, anlaşmazlıklar ve davalara tanık olabiliriz. Bunun yanı sıra doktorlarımızın sağlık sorunları hayati tehlikeleri gündemi sarsabilir.Çok kısa süreli normalleşme sürecinden yeniden Corona virüsü sağlığımızı tehdit altına alacağı söz konusu.Bu sebepten dikkatli olmakta fayda var. Ve bu dönemde bunu ateş ,su , hava ve toprak olduğunuzu hatırlayın. Su olduğunu hatırla. Ağla. Arın. Ak. Bırak Ateş olduğunu hatırla. Yan. İşle. Uyum sağla. Ateşle. Hava olduğunu hatırla. Gözlemle. Nefes al. Odaklan. Karar ver. Toprak olduğunu hatırla. Köklen. İnşa et. Üret. Ver. Ruh olduğunu hatırla. Bağlan. Dinle. Bil. Sessizleş Hatırla.

Akrep Dolunayın  Rituelli

Dolunay arınma ve yenilenme için inanılmayacak kadar etkili bir zaman dilimidir.

Hepimizin hayatında tekrarlanan kısır döngü olaylar, korkular, endişeler ve kabule geçmekte zorlandığımız olaylar vardır.

Her şeyden önce yaşadığımız her olayın bizlere bir öğreti olarak geldiğini bilir ve almamız gereken mesajı alırsak aslında tekrarlanan tüm olayları durmasına ve yeni deneyimlere kapıyı aralamış oluruz.

Değişim önce bizim düşüncelerimiz ile başlasın.

Ve ilkbaharın yeni açılmış tüm güzellikleri gibi düşüncelerimize ve davranışlarımıza yansımasına niyet edelim.

Peki bu özel dolunayı nasıl değerlendirebiliriz?

Sizi koşulsuz yanınızda olan iç benliğinizden Sizden özür dilemek ve ona ne kadar değerli olduğunu hatırlatmak

Tüm duygu ve düşüncelerinize ortak olan evinizin enerjisi değiştirmek için mekan arındırması

Değiştirmeyi seçtiğiniz duygu ve korkuları serbest bırakmak

Dua etmek

Sokak hayvanlara yem vererek (kuşlar , kediler , köpekler vs)

Anne ve babanız ile olan ilişkilerinizi iyileştirme adımı atmak ve özür dilemek. Helalliklerini almak.

Biten tüm ilişkileriniz ile bağlarınızı kesmek.

Doğru nefes alarak blokajlarınızı açmak

Kelimelerin gücü ile sizi zorlayan , ilerlemenizi durduran tüm duygu , düşünce ve eylemleri İPTAL etmek.

Yardım etmek (yaşlılara , ihtiyacı olanlara)

Yüzünüze taktığınız tüm maskleri çıkarmak için milyontane çalışma yapmak mümkün .Yeter ki siz Kendiniz olmayı seçin önce değişin sonra değiştirin.

 

Not: Bilmediğiniz Esmaları lütfen okumayın. Bilmenizi isterim ki zaten yüksek adet sayısında okunan her dua ve verilen çalışma bir titreşim freaks ile değişimi zaten sağlar. Keramet veren de değil. Dua da. Ancak okuduğunuz yüksek adette dua ve Esma sizin haritanızda neleri etkileyeceğini değiştireceğini bilemezsiniz. İki Tarafı Keskin Bıçak. Bilmem anlatabildim mi?

Saf edilen her dua veya söz zaten kabuldür.

Sevgilerimle;

Numerolog Leyla Cihaner

158 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku