Astroloji Danışmanlığı Astroloji Gündemi 7 Aralık 2021 Gökyüzü Hareketleri

7 Aralık 2021 Gökyüzü Hareketleri


Bakalım 7 Aralık Salı günü astroloji gündemi bizler fısıldıyor. Bugün saat 07:41 itibariyle 14:47 Ay boşluk enerjisi içinde olacak. Ay boşlukta iken başka bir burca geçmeye hazırlık yaparken hiçbir açı almadan kalmasına Ay boşlukta diyoruz. Ay boşluk etkisindeyken yeni kararlar almak yerine süregelen işlerimizi tamamlamak, önemli toplantılarımızı ertelemek bizler için daha doğru olur. Saat 14.47 itibariyle de Ay Kova burcunda ilerliyor olacak. Bugün astrolojik transitine göre kafa karışıklığı, düzensizlik, büyük yanılmalar en belirgin özellikleri. Aldanmaya karşı dikkatli olmakta fayda var.

Özellikle yurtdışı bağlantı içerisinde olanlar! Her duyduğunuz hikâyeye inanmayın ve davranışlara prim vermemenizi tavsiye ederim. Kontrat ve sözleşmelere dikkat edin. Bugünün transitine her türlü anlaşmazlıklara ve aksiliklere hazırlıklı olmakta fayda var. Para piyasalarındaki hareket astrolojik transitte ile devam etmekte. Alım gücünün zorlanması ile ilgili bayanların tepkileri gündeme oturabilir. Yeni girişimde bulunmak isteyeneler veya iş hayatınızı riske sokmama enerjisi olduğunu söylemek isterim. Parasal kayıpları önlemek adına aşırı iyimserlikten ve risk oluşabilecek durumlara temkinli olmakta fayda var. Bugün yürüyüş yapmak, kitap okumak sizlere iyi gelecektir. Renk terapisi ile ruhunuza katkı olmak isteyenler için 14.46 ‘a kadar yeşil saat 14.47 itibariyle açık renk mavi, bileklerde kullanılacak ise koyu mavi tercih edebilirsiniz.

 

Soru da kalalım

Bugünün kendimiz olsaydık kim olurduk? Bugünün hediyesi ve mucizesi ne? Yaşadığımız bu süreçleri kolaylıkla atlatabilmemiz için kimler bizlere katkı olur, biz kimlere katkı oluruz?

 

Sevgiyle Kalın

Leyla Cihaner

320 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku