31 Ekim 2020 Boğa Burcunda Dolunay


31 Ekim’de Boğa burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi hepimize rehber ve öğretisi ile hayatlarımıza dokunuyor olacak. Zengin kadın ve zengin erkek avcıları vay sizin halinize. (demedi demeyin !)
Uğruna ödün verdiğiniz her şeyinizin ellerinizden yok olduğunu yaşama vakti. İşte o vakit bakalım katlandığınız o partnerlerinize gerçekten katlanabilecek misiniz?
İnanın Boğa dolunay materyalist düşüncenizden eser bırakmayacak.
Sizin ve eşinizin veya partnerinizin, işler zorlaştığında nasıl başa çıkılacağını öğrenme zamanıdır. Şimdi karşılaştığınız zorluklar aşk hayatınızı daha iyi hale ya getirecek veya ayrılık ile sonuçlandıracak. Bu sabır ve dayanıklılık öğretisidir.
Hani bir söz var ya ” İyi günde kötü günde birbirinizin yanında
ne kadar kalabileceğinizin kadersel sınavı sizler için.
Kimileri kadersel ayrılılıklarını yaşarken kimileri de kadersel buluşma, evlenme ve bugüne kadar yakalamadığı sevgi iyileştirici etkisi ile yararı kalplerinizi şifalandırıyor olacak.
Doğuştan kötümser olanlar kendinize güvenmenin, iyimser olmanın ve kendinize pozitif enerjiler çekecek pozitif düşünceleri barındırmanın tam zamanı olduğunu öğreneceksiniz.
Öyle ki kendinizden şüphe duymayı bırakıp hayalleriniz üzerinde çalışmanın zamanının geldiğini en sonunda anlayacaksınız.
Bir yandan hırs , başarı ,yüksek kariyer üstesinden gelmek diğer yandan yaşanacak zorluklar, belirsizlikler ve parasal kayıplar ile şansınızı ortaya koymakta zorlanacaksınız.
Özellikle yüksek statüde kendini maddiyatta garantide görenler için bu etki şok etkisi yaratacak.
Alışık olmayan bir duygu ile depresyona girme , bilinçsizce öfkelenme , olayları daha da büyütme eğilimden kaçmalısınız.Zorluklar karşında sebat ve sabır , inanç dua ve meditasyonlar olumlu telkinler sizlere en iyi gelecek şeydir.
Zorluklar sizleri daha iyi yarınlara hazırlamak ve kişiliğinizde vazgeçmediğiniz sorunları çözümlemek için geliyor.
Gayrimenkul ve arsalardaki alım satım sektöründe yükselişe geçen gayrimenkul fiyatlarında düşesler başlıyor olacak ve tabanı görecek. Boğa dolunay etkisi ile toprak yatırımında para kayıpları gündeme oturuyor olacak.
Boğa burcu dolunay etkisi ile doğal afetler , sel baskınları ve yeni bir sarsıntı deprem ile hayatlarımızı daha da zorlayacak.
Sizlere tavsiyem attığınız adımlar, sözler , kararlarınızın sorumluluğu içinde olun. Her birimizin birbirimize karşı sorumlu olduğumuzu unutmayalım.
Koşulsuz , beklentisiz saf bir enerji sevgi zincir halkası olmaya gönüllü olursak daha güzel günleri beraber yaratabiliriz.

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

317 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku