Astroloji Danışmanlığı 2020 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 30 Kasım 2020 İkizler Burcunda Ay Tutulması Etkileri

30 Kasım 2020 İkizler Burcunda Ay Tutulması Etkileri


30 Kasım İkizler burcunda Ay tutulması kişisel ve duygusal ev temizliği ve yaşamda yeniden başlamak için alanlar açmaya geliyor. 30 Kasım İkizler burcunda Ay tutulması tam anlamıyla bizlere diyor ki “Her şey buraya kadar herkesi ve tüm yaşananları affet sevgi ile özgür bırak, yaşamaya devam et ve yeniden başla.

İkizler burcunda Ay tutulmasında zayıf yönlerinizden kaynaklı olan öfkeniz, aşırı fedakârlığınız ve dengesiz tutumlarınızı salı vermelisiniz. Ve boşalan alanları uyanış, hoşgörü, bilgi ve güven ile doldurmalısınız. Aksi takdir de depresyon ve psikolojik rahatsızlıklar gündeminize oturur. Kalbinizde iz bırakan olaylar yeniden sınavınız olduğunda zorluklara karşı kabulleniş ve akışta kalmalısınız. Özellikle çocuklar ile problemlerle kaşı karşıya kalabiliriz.

Ebeveynlerin istemi ve rıza dışında çocuklara karşı alınacak sağlıkla ilgili konular gündem konusu olacak. Herhangi bir farklı ırk, din veya yaşam biçimi arasında korkunç, bağnaz ve kabullenmeyen bir bakış açısıyla küresel farkındalık yaratmamaya, kışkırtmalara karşın ani kararlar alıp bir toplu kargaşa yaratmamaya özen göstermeliyiz. İkizler burcunda Ay tutulması hayatınızın tüm seyrini değiştiren büyük travma, hastalık, kayıp, kaza, skandal veya başka bir dramatik olay yaşamanız olasıdır.

Özellikle kazalara, yangınlara ve patlama olaylarına karşı dikkatli olmakta fayda var. İkizler burcunda Ay tutulması ile beraber metal ticaretin yükselişe geçeceği ve metal sektöründe canlanmalar, anlaşmalar söz konusu olabilir. Özellikle İkizler burcunda Ay tutulması en çok etkilenecek burçlar Akrep, Koç ve Yay burçları şimdiden dikkat. Ekonomide ciddi zorlanma ve mücadele hepimizi kasıp kavuracak gibi duruyor.

Sağlık sektöründe branşları cerrah ve diş doktorları ile gündem konuları olası konular içerisinde. Kuzey Ve Doğu Anadolu’da sarsıntı ve deprem haberleri alabiliriz. Bunun yanı sıra kimya sektörü ve ilaç yapımdaki skandal olaylar gündeme gelme olasılığı çok yüksek.

30 Kasım İkizler burcunda Ay tutulması ay ışığı gibi karanlıkta ne varise gizli saklı her şeyi aydınlığa çıkarmaya geliyor. Bu sebepten saklı gizli ne yapıyorsanız şimdiden vazgeçmenizi tavsiye ederim. Dürüstlük ikizler ay burcunun temel olmaz ise olmazıdır. Yapacağımız en güzel şey kendimizi her konuda güçlendirmek başkalarının diretmesini beklemeden kendi sağlıksal önlemleri kendimizin almasıdır.

Tüm ilişkide olduğumuz herkesten şefkat arayışını önce kendimize vermeyi öğrendiğimiz sürece bütün beklentilerimizin üstesinden gelip yeni başarılara, yeni fikirlere Mart ayında 2021 imza atabileceksiniz.

İkizler burcunda Ay tutulması Ritüeli Kurutulmuş zeytinyağı yaprağı ve ateşin yardımı ile ” Kendimi ve affetmem gereken herkesi affediyorum. ” sözleri ile özgürleşmenizi sağlayabilirsiniz. Veya soruda kalarak ” İkizler burcunda Ay tutulmasının hediyesi neler? İkizler burcunda Ay tutulmasının etkilerini kolaylıkla atlatabilmem ve mesajını fark edebilmem için hangi olasılıklara sahibim?

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

 

172 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku