Astroloji Danışmanlığı 2021 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 28 Mart 2021 Terazi Burcunda Dolunayın Etkileri

28 Mart 2021 Terazi Burcunda Dolunayın Etkileri


28 Mart Terazi burcunda bugün İstanbul saati ile 21:50’de Dolunay  gerçekleşiyor. Biliyorsunuz ki dolunay enerji bizdeki olan fazlalıkları bırakma, affetme, özgürleşme zamanıdır.   O vakit gelin bir gün önceki Berat Kandilin akabetindeki  Terazi Dolunayının bizlere söylediklerine kulak verelim. Terazi Dolunay’ı bizlere iki zıtlık arasında Denge de ol  çağırısında bulunuyor.Bizleri alçakgönüllü , cömert olmaya ,insanlara saygılı davranmaya, başkalarını küçümsemeye, ev ve kariyer hayatı arasındaki dengeyi korumayı başlama vaktimiz geldiğini bizlere hatırlatıyor.   Bir kendinize bakın bakalım, sizdeki fazlalıklarınız nerede? Hangi  durumlar da sizlerin fazlalıkları var? İhtiyacınız olan denge nerede?   Herkes sevilmek ve değer görmek ancak sevgi uğruna kendinizi feda etmekten , aşırı vericiliğiniz sizleri Terazi Dolunay’ın etkisi ile hayal kırıklığına uğratma olasısı çok yüksek. Ve aradığı sevgiyi bulamayıp birden fazla ilişki idare edenler sizler için tehlike çanları yanıyor! Bu dönem çabuk bir ilişkiye girmem gerekiyor telaşıyla iyice tanımadan, idealist duygularınıza kapılıp aradığınızı sadece bulduğunuzu sanırsınız. Benden size söylemesi ve sonu genelde pişmanlıkla sonuçlanabilinir.Bunun yanısıra bu durum  problemlere  neden olur. Özellikle Terazi Dolunay’ı çocuklar , gençler ve kadın temalarını özellikle vurguluyor. İstenilmeyen çocuklar ve çocuk reddi gibi konular heran gündemiz  oturacak gibi. Annelerinize , eşlerinize ve çocuklarınıza karşı baskıcı davranışlarınızdan ve haksız eziyetler ile ilgili konular, müdaleler ve seslerin yükseleceği görüşündeyim.   Gençlerimizin hal hazırda YKS sınava girecek olan erteleme, başka bir tarihe atılması ve gençlerimizin bu sorunlarına iyileşme anlamında rehberlik Terazi Dolunay’ı ile mümkün.   Güce sahip olma isteğinizden kaynaklı güç ve otoriter sahibi kişiler ile sorunlar, çatışmalar yasabilirsiniz.

Yakın akraba ,arkadaş ,komşu ilişkiler ile ilgili sorunlara açık olduğunuzdan içsel öfkenizi ,sert sözlerinizi ve size yapılan kötüleri unutmanızı bu dolunayda gündeminize getirmemizi tavsiye ederim. Aksi taktirde ne sizler için ne de karşı taraf için hoş olmayan durum , olay ve kayıplar yaşama durumunuz olasıdır.   Heran gündemiz tabiat  felaketleri , toprak ile olaylarda artışlar olabilir. Terazi Dolunay’ında  öfkenizi kontrol altına almalı, sakin olmalısınız. İçsel öfkenizi içinizdeki yaratıcılık alanına yönlendirmenizi tavsiye ederim. Bu sizlere iyi gelecektir.   Terazi Dolunay’ında insanlar ile kurduğumuz iletişime  dikkat edelim. İletişimde kelimelerimiz ile karşı tarafı incitmemeye özen göstermeliyiz. Terazi Dolunay’ında maddi konulardaki belirsizliklerden ötürü , gıda alım gücündeki uçurumlardan ve kadın cinayetleri ve hakları ile ilgili kadın hakları savunucuların ve kadınlarının sesi fazlasıyla yükselmeye başlayacak gibi duruyor.   Finansal durumunuzu düzeltmek daha fazla kazanmak  adına riskli yatırımlar yapmanızı tavsiye ederim.

Corana virusünün yükseleceği bu günde kendi önlemlerinizi fazlasıyla yükseltmenizi , gerek duyulmadığı sürece kalabalığa katılmamızı tavsiye ederim. Maalesef kayıplarımız fazlasıyla artacak gözüküyor.

Terazi Dolunayında iyi ve kötü hislerinizi paylaşmayı bilen , kendimizi olduğumuz gibi kabul edebilen o  hassas teraziyi dengede tutmayı bizlere nasip etsin.

Yollarınızı salih olan kişiler ile kesiştirmesi niyeti ile sevgiyle kalın.

Sevgilerimle;

Leyla Cihaner

147 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku