2023 Boğa Burcu Yeni Ay’ın Etkileri


Öncellikle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
19 Mayıs aynı zamanda İstanbul saati ile 18.55 ‘te Boğa Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor olacak. Boğa Burcundaki Yeni Ay sizleri yeni başlangıç kararları almanız için zorlayıcı olay konuları sürpriz bir şekilde önce sert bitiş sonra yeni kararlar almanızı sağlıyor olacak.
Boğa Burcu Yeni Ay gündem konusu evlilikler, tüm taahhüt altındaki tüm ortaklarınız, açık düşmanlarınız, adalet ve adaletsizlikle ilgili beklenmeyen hamleler, Türkiye açısından muhalefet parti üyeleri, ülkemize karşı yabancı ülkelerle olan ilişkilerimiz ani beklenmeyen olumsuz girişimleri, suikast girişimleri beklenmeyen kayıplar ve yargı süreçleri beklenmeyeni bekleyen gündemler hepimizi şaşırtacak gözüküyor.
Özgürlük temaların gündem konusu olacağı iki hafta boyunca hızlı ve çarpıcı gelişmeler olabilir.
Boğa Burcu Yeni Ay’ın etkisi ile duygusal geçişleriniz de hassasiyet veya dengesiz, kararsız hissedebilirsiniz.
Boğa Burcundaki Merkür Boğa Yeni Ay’ına düz hareketiyle eşlik ederken iletişim yönünden bir nebze rahatlama olsa da iletişimde sorunları büyütme, haklı olduğunuzu iddia etme, aşırı eleştirisel, despot ve haddinizi aşma durumlarına karşın daha dikkatli olmanız lazım.
Jüpiter gezegeni de Boğa Burcu yolculuğuna Boğa Yeni Ay ile başlamış bulunuyor. Birbirinin zıddı olan genişleme, büyüme ve abartılı davranışlar gündelik kararlarımız da tezat oluşumuna neden olabilir.
Eviniz, aile bireyleriyle ilgili sorunlar, sağlık sorunları veya aşırı sorumluluklar biraz sizleri aldığınız sorumluluklarda zorlanmanıza neden olabilir.
Uzun veya kısa seyahat planlarınız da beklenmeyen sorunlar veya kazalara maruz kalınabilir o yüzden tedbirlerinizi almanızı tavsiye ediyorum.
Bayan liderlik vasfı olan bir lider adayla ilgili olumsuz hukuki süreçlerine tanıklık edebiliriz.
Muhalefet parti üyeleri arasında fikir ayrılıklara yeniden bir tartışma veya yol ayrımına neden olabilir.
Finansal durum içinde bazı tehlikeler olabilir. Yatırımlarla ilgili girişimlerde yanılma payı yaşanması yüksek gözüyor. Çocuklarla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
Önemli Gökyüzü Hareketleri,
17 Mayıs itibariyle Jüpiter Boğa burcu yolculuğuna başladı. 5 Eylül itibariyle Boğa burcunda geri hareketine başlıyor olacak. 5 Ocak 2024 tarihinde Boğa Burcunda düz hareketine başlıyor olacak. 25 Mayıs 2024 tarihine kadar da Boğa burcu yolculuğunda devam ediyor olacak.
22 Mayıs itibariyle Güneş İkizler burcu yolculuğuna başlıyor olacak.22 Temmuz tarihine kadar da ikizler burcu yolculuğa devam ediyor olacak.
21 Mayıs itibariyle Mars Aslan Burcu yolculuğuna başlıyor olacak.10 Temmuz ‘a Aslan burcu yolculuğuna devam ediyor olacak.
Yaz ayları gökyüzü hareketleri hem geri hareketleri ve burç yolculukları ile bizleri zorluyor olacak.
Mayıs ayında gergin enerjiler barındıran tarihler ise 18 / 20 / 23 / 25 / 26 /27 /28 / 30 tarihleri fazlasıyla gergin enerjilere sahip gözüküyor.
Yükselen Burçlarınıza Etkileri
Yükselen Koç Burcu
Finansal durumunuz ile memnuniyetsizlik, ortaklaşa nakit gelir akışına bağlı olarak hem harcama hem şans sizle birlikte olacak. Sevgiye dair maneviyatınızda sorgulama sürecinden geçebilirsiniz. Çocuklarla ilgili sorunlar aynı zaman da olabilir.
Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar nakit gelir akışınız da köklü bir değişim, buna bağlı olarak tartışmalar ve ortak nakit gelir akışınıza veya maneviyatınıza bir bayan aracılığıyla düşmanlık ve zarar uğrama olabilir.

Yükselen Boğa Burcu
Kendi blokajlarınız ile yüzleşme vakti, ilişkileriniz de beklenmedik ayrılıklar veya sorunlar yaşayabilirsiniz. Aynı zaman da ortaklaşa iş yaptığınız kişi ile sorunlar da yaşayabiliriz. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar özgür ruhunuzu çıkarma vakti, fiziksel veya kişisel alanlarınız da değişim kapıda. Evlenme kararı ilişkide hareketlilik olabilir.

Yükselen İkizler Burcu
Geçmişi bırakma vakti. Sağlınıza, günlük yaşantınız da iletişimleriniz de abartmamaya özen gösterin. Kilo alabilirsiniz. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar ani beklenmedik gündelik rutinleriniz de değişim veya sorunlar, sağlık sorunları sürprizlere açık olun.
Yükselen Yengeç Burcu
Arkadaş grubunuz, çocuklarınız, yatırımlarınız ve aşk hayatınız da aldanma gerçeği göremem yeniden incinme durumları yaşayabilirsiniz. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar geçmişteki sosyal çevreniz, ideal veya hedefleriniz ile ilgili sorunları bir kenara bırakıp hayallerinizin peşinden büyürek gitme vakti, çocuklarınız, aşk hayatınız da yeni kararlar, paranızı değerlendirme de şans hep sizden yana olacak.
Yükselen Aslan burcu
Aile bireyleri veya hanede sorunlar veya huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Kariyer noktanız da ticari akışta hızlanma aynı zaman da yaşayabilirsiniz. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar aile, yuvanız ve bayanlarla ilgili süreçler, aldanma, ticari faaliyetiniz de artışlar olabilir.
Yükselen Başak Burcu
Çevreniz, kardeş ve yakın çevreniz ile ilgili sorunlar, adalet veya yükseköğrenim ile ilgili sorunlar yaşanılabilir. Tartışmadan uzak durun ve seyahat planlarınız da beklenmeyen sorunlar yaşayabilirsiniz. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar sabır sebat göstermeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Farklı kültürler, maneviyatınız, yurt dışı seyahatler bu süreçleriniz de sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor olacak.
Yükselen Terazi Burcu
Borç, vergi veya banka ile ilgili harcamanlar yaşayabilirsiniz. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar nakit gelir akışınız, ortak geliriniz, gayrimenkulleriniz ve borçlarınız ile sorunların çözümü için mücadele içinde kendinizi bulabilirsiniz.
Yükselen Akrep Burcu
Kendiniz, ilişkiniz ve ortaklığınız gündem konunuz olabilir. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar yeni bir size hazırlıklı olun. İlişki boyutunuz farklı bir boyuta geçebilir. Evlenme kararı kadersel buluşmalar sizden yana.
Yükselen Yay Burcu
Sağlığınız, iletişim trafiğiniz, yeni anlaşmalar gündem konunuz olabilir.
Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar ani beklenmeyen sağlık sorunları, çevreniz de otoriter biriyle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
Yükselen Oğlak Burcu
Arzularınız, çocuklarınız, aşk ilişkiniz veya yatırım beklentiniz ile yaralar veya aldanma gündem konunuz olabilir. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar istek ve arzularınıza ilgili sürpriz gelişmeler, aşk hayatınız da yeni kararlar, yatırımsal bolluk sizinle olabilir. Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler kapıda olabilir.
Yükselen Kova Burcu
Yakın çevre, komşular akrabalar ile tartışma fikir ayrılığı, davalar veya düşmanlıklar karşı karşıya kalabilirsiniz. Etrafınızdaki bayanlara dikkatli olun. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar yakın çevre, kardeşler veya iletişimsel zorluklar yanı sıra maneviyatınız size bu süreçlerde iyi gelebilir.
Yükselen Balık Burcu
Parasal ve harcamalar gündem konunuz olabilir. Sevgiye olan bakış açınız değişebilir. Jüpiter boğa burcu yolculuğu ise 2024 yıllına kadar finansal alanlarınız bir yandan büyüme vaat ederken harcamalar veya düşmanlıklara da hazırlıklı olun.

48 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku