2022 Yıllının Ritueli


Yeni bir yıllı karşılarken mucizelerin ve dileklerimizin tezahür etmesi için Tüm beklenti, yargı, olumsuz düşüncelerden niyetlerinizin gerçekleşmesinin önündeki tüm engelleri İptal edin.

Ve düşünün 2022 Yıllında kim olursanız, nerede olursanız, kimlerle olursanız daha mutlu, keyifli Gerçek siz olursunuz? Ertelediğiniz hayalleriniz veya hedefleriniz ne? Bunları hayata geçirmenizin önündeki tüm engelleri de kaldırın. Sonra, Teslimiyet ve teşekkür ile niyette bulunun!

2022 Yıllına ait ritüel yapmak isteyenler için Balık Sembolü öneririm.

Biliyorsunuz ki Deniz berekettir, çoğu eski inanışlarda deniz berekettir.

Dolasıyla Balıkta 2022 yıllında Jüpiter hazır balık burcuna geçiyorken gelin Balık sembolünün bereketini, bilgeliğini, çoğalmasını, canlılığını, sabır ve esnekliğini ve yaşamını sembolize etmesini bireysel hayatlarımızda çalıştıralım. Balık sembollü kullanmayı seçiyorsanız çift olarak kullanmanızı tavsiye ederim.

Yeniden dönüşüm sembollü 2022 yılında bizlere ışık olması dileğiyle, Bereket için Turuncu veya Kırmızı renk balıklar seçmemenizi tavsiye ederim. Beyaz ip bileklik ile harika olur.

Ve sofralarınıza mutlaka yeşil mercimek yapmayı unutmayın derim. Niyetlerinizde net olun, soru da kalın ve olasılıkları davet edin. Niyet sonrası kuşkuya girmeyin akışta kalın. Dua ile enerjinizi ve niyetlerinizi kolaylaştırın.

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

 

150 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku