Astroloji Danışmanlığı 2022 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 2022 Yıllının İlk Merkür Retro’su Etkileri Neler

2022 Yıllının İlk Merkür Retro’su Etkileri Neler


Merkür iletişim gezenimiz 2 Ocak 2022 itibariyle Kova burcuna geçiş yaptı. Merkür Kova burcunda ilerlerken iletişimde akılcı, yenilikçi, ileri görüşlü olması yanı sıra kendi zekâsını beğenme dürtüsü bizlere veriyor.

Bu da bizleri tartışmaya kolay girmemizi sağlıyor olacaktır.2022 yıllının ilk Merkür Retro’su 14 Ocak 2022’de hareketine başlıyor olacak. Ve2 Şubat 2022 tarihe kadar da Merkür Retro hareketine devam ediyor olacak.

Merkür Kova burcundaki Retro hareketi bizlere iletişim sorunları, elektronik aletlerde problemler, yanlış kararlar alabilme, planlan seyahatlerde sorunlar, sosyal medya ulaşım problemleri, veri kayıpları ve eski sevgilerin geri dönmesi gibi olası konular Merkür Retro’su devam ettiği sürece olası sorunlardır.

Merkür Retro hareketinde yeni işe başlamak veya yeni ticari faaliyet başvuru yapmak için sizler için uygun bir zaman dilimi değildir.

Merkür Retro hareketinde eski sevgilileriniz sizler ile iletişim kurma çabasına tanık olabilirsiniz.

Ancak Merkür Retro’su ile gelen eski sevgililer Merkür Retro’su ile geri gider.

Merkür gezenin Retro hareketinin olası risklerini minimize etmek için lavanta yağı veya sprey şeklinde kullanmanızı tavsiye ederim. Elektronik aletlerinizi de lavanta sprey ile silmeniz belki bozulmamasına katkı sağlar.

Aynı zaman da iletişim sorunlarınıza karşı boğaz çakranızı çalıştırmasına katkı sağlar.

Renklerin terapi özelliği ile katkı olmayı seçenler ise çivit mavi renk kullanmanızı tavsiye ederim.

Merkür Retro hareketinde olası oluşabilecek iletişim sorunlarınızı olumlama veya telkin yoluyla şifalandırmak için aşağıdaki olumlamaları kullanmanızı tavsiye ederim .

Olumlamalarınızı sabah erken saatlerinde veya akşam uykuya geçiş anında söylemeniz sizlere daha fazla katkı sağlıyor olacaktır.

”Ben sevgiyle ,özgürce ve kolaylıkla iletişim kuruyorum.”

“Ben kendimi olumlu dil kalıpları kullanarak doğru ifade ediyorum.”

Aile, ilişkiler, ev konular gündeminiz olabilir. Sezgilerinize hafta boyunca kulak vermenizi tavsiye ederim.

Zehirlenme ile ilgili sağlık sorunları gündeminiz olabilir. Yediklerinize ve aşırı alkol tüketimine karşı dikkatli olmakta fayda var.

Merkür Retro hareketi sizlere bilinçaltı saklı sorunlarınızı yeniden gündeminize getiriyor olacak. Kapatmak ve şifalandırmak için kullanmakta fayda var.

Özellikle kendinizi ifade etmek ve duygularınız ifade etme sorunu ile ilgili.

Sevgilerimle

Astrolog Leyla Cihaner

 

 

149 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku