Astroloji Danışmanlığı 2022 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 2022 Yıllındaki Kadersel Değişime Hazır mısınız

2022 Yıllındaki Kadersel Değişime Hazır mısınız


19 Ocak Yengeç Burcundaki Dolunay ile Ay düğümleri yer değiştirdi. Ay düğümleri gezegen yörünge düzlemlerinin keşisme nokları demektir.
Kuzey Ay düğümü Boğa Burcuna, Güney Ay düğümleri de Akrep Burcuna geçti ve 13 Temmuz 2023 tarihine kadar da Boğa-Akrep yolcuğuna devam ediyor olacak.

Kuzey Ay düğümü bizlere değişmeyi ve yenilenme temasına doğru ilerlememiz gerektiğinin rehberlerliğini yaparken Güney Ay düğümü ise gitmememiz gereken ,stres yaratacak alanlarımızı
ve hizmet etmeyen duygu ve düşünceleri serbest bırakmamız için bizlere rehberlik ediyor olacak.

Sizlerde bireysel doğum haritanızda Kuzey ve Güney Ay düğümleri hangi evlerinize düşüyorsa ise o temalar ile 1,5 yıllınız şekilleniyor olacak.

Boğa Burcundaki Kuzey Ay Düğümü :

Bireysel hayatımız da sadeliğe yönelme , teslimiyette ve akış halinde saf insan olabilme , güven duygusu ile kendi hayatımızı kurmamıza yönelmemizi söylüyor.

Akrep Burcundaki Güney Ay Düğümü :

Para ve kaynaklara  olan aşırı bağımlılıklarımızı , iletişim alanlardaki manipüle etme özelliklerimizi , inançsızlıklarımızı, şiddet ve aşırılıklarımızı
sekse düşkünlüklerimizi ve strateji oluşturarak yaşama tarzını serbest bırakmamızı bizlere söylüyor.
Güney Ay Düğümüne doğru gidişatınız sizlere olayların katlanarak zorlu bir şekilde deneyimlemize neden olacağınızı bilmenizi isterim.

Kuzey ve Güney Ay Düğümlerini Etkileyecek  2022 Tutulma Tarihleri:

30 Nisan 2022  Boğa Burcunda Kısmı Güneş Tutulması,
16 Mayıs 2022  Akrep Burcunda Tam Ay Tutulması,
25 Ekim 2022 Akrep Burcunda Kısmı Güneş Tutulması,
8  Kasım 2022  Boğa Burcunda  Tam Ay Tutulması,

Ay tutulma tarihleri ile  duygusal , düşünsel ve olaylar ile seçimlerimiz doğrultusunda hayatımızı kadersel döngümüze yeni yön vermeye başlıyor olacağız.
Umarım kolaylıkla değişime doğru ışığın yönünü takip edenlerden oluruz.

Youtube Kanalımdan dinlemek için tıkla , beğen ve abone ol !     

Yükselen Burçlarınıza Kuzey ve Güney Ay Düğümlerin Etkisi

Yükseleni Koç Burcu ,

Ortak kazanılan para , ortaklıklar üzerine kurulu olan değerler yerine bireysel maddi gelir akışına ve değerlerinize yönelip kendi imkanları geliştirmeyi  yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükseleni Boğa Burcu ,

Sosyal çevre veya ikili ilişkilerinde başkalarının istek veya ihtiyaçlarına göre davranarak kazanç elde edebilirim düşünceyi bırakıp , kendinize daha saygılı ,  istek ve arzularınızı ön plana çıkararak kendi ayaklarınız üzerinde durmaya yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükselen İkizler Burcu:

Hayatın gerçeklerinden ve sorumluluklarından kaçmak yerine günlük hayatın , çalışma hayatlarının  sorumluluklarını alabilen ve sağlığını daha önemsemeye yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükselen Yengeç Burcu :

Aşk , sevgi ve duygusal konulardan ziyade yaratıcı enerjilerini ön plana çıkararak ,iletişimde kendilerini olduğu gibi ifade edebilmeyi , toplumsal hedefleri bensimsemeyi öğrenmeye yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükselen Aslan  Burcu:

Sosyal çevrenizden ziyade aile , yuvanız arasında dengeyi kurmanız gerektiğini ve kendinizi olgunlaştırma adına gerçek sizi tanımanıza zaman ayırmanız gerektiği konular sizlerin öğretisi olacak.

Yükselen Başak Burcu:

Değerleriniz ile şimdi ki zamana ayak uydurarak pratik bir şekilde akışta kalarak aynı zaman da sezgilerinize de güvenerek hareket etmeyi öğreneceğiniz süreçler olacak.

Yükselen Terazi Burcu :

Ortaklaşa yaşam , maddi gelir konularında bireysel sorumluluk almak yerine birlikte yol alarak mistik konulara daha ağırlıklı öğretiler sizleri bekliyor olacak.

Yükselen  Akrep Burcu :

Takıntılar ,  bağımlılıklardan , kaybetme korkusundan ziyade daha derinlerinize inerek kendi içinizde barış ve huzura yönelerek ilişkilerinizde denge kurabilmeyi öğreneceksiniz.

Yükselen  Yay Burcu:

Eleştirisel , yargıdan ve güvensizlikten uzak kalabildiği sürece başkalarının sizin özel yaşantınızdaki etkiye önemsiz kılarak daha esnek , empati ve şefkatli tutumlarınız sizleri iş ve sağlık ve günlük yaşamınıza daha anlam katarak yaşamayı öğretiyor olacak.

Yükselen Oğlak Burcu:

Duygusal ilişkiler, zevk veren diğer etkinliklerinizden ziyade sosyal çevre , ortak hedef ile kendi işinizi kurma girişimleri ile öğretiler sizlerle olacak.

Yükselen Kova Burcu :

Kariyer ve mesleki alandaki sağlamlamlaştırmak yerine biraz daha aile , yuva ve çocuklarınıza ve özel hayatınızda dengeyi kurarak stresten uzak kalabilmek yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükselen  Balık Burcu:

Sezgilerinize güven duyduğunuz kadar akışta ve teslimeyette kalabilmeyi öğreneceğiniz bireysel istekler yerine birlikte olduğunuz kişi ve kişileri duygu ve düşüncerini önemsemeyi ve dikkate almayı öğretecek öğretiler sizlerle olacak.

Sevgilerimle;

Leyla Cihaner

 

 

144 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku