Astroloji Danışmanlığı 2022 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 2022 Yılının bizlere,Türkiye’ye ve burçlara etkisi neler?

2022 Yılının bizlere,Türkiye’ye ve burçlara etkisi neler?


2022 yılı şartların değişeceği ve bağımlılık enerjisi hâkim gözüküyor. Stresli zamanlar yanı sıra, başarılı olmak veya günlük rutinler de başkalarının taleplerine boyun eğmeniz gerektiğini 2022 sizlere hissettirebilir. 2022 yılın gündem konuları iletişim ticari, ulusal propaganda, sosyal medya, basın ve yayın eğitim konuları ile ilgili konular yanı sıra sağlık, gıda, işçi, partiler ve sendikalar, sosyal sigorta ve çalışma hayatımızdaki belirsizlik, tartışmalar, özgürlük teması ile birleşiyor.

Sorumluluk ve görev duygusu, yurttaşlık anlayışı 2022 yılına hâkim olacağı kesin.

Ocak ayının ilk döneminde sorumluluk duygusu aile birliği olası güçlü bulgular ilkbahar ve yaza doğru ise duygusal yaşam aile ilişkileri sorumluluk ve bağımlılık mali kazanç ve egemenlik vurgusu enerjisi oldukça yoğun gözüküyor.

Her anlamda sorumluluğa dayalı bir sene bizleri bekliyor olacak.

2022, toplumsal olarak mal mülkün korunması, birliğin önemi ve gelecek için yararlı olabilecek kararların hayata geçiş yılı olacak.

Bilgi kendini yetiştirme ilerleme arayışı mesleki yaşantımızı şekillendiriyor olacak, aynı zamanda bireysel haritanız destekliyorsa saygınlık ve başarı kazanma ve yollar arasından seçim yapabilme yılı da diyebiliriz.

Duygusal anlamdaki aceleciliğimiz atılganlarımız birçok kazaları yol açabilir ve 2022 yılında ilişkilerimize aynı zamanda zarar verebilir. 2022 yılı olumlu anlamda geçirmeyi hedefliyorsanız kendi özgürlüğünüzü önemsediğiniz kadar başkalarının da özgürlüğünü önemsiyor olmalısınız. Aşırı yükselen duygularınıza karşı sabırlı ve sebat gösteren duygularımızı ön plana tutabiliyor olmanız sizlerin can yeleği olacaktır.

2022 yılında Kuzey ve Güney ağ düğümleri Boğa, Akrep burcuna geçiyor. İnanç, diğer kültürlerin araştırarak, başka düşüncelere de anlayışlı olmamız gerektiğini vurguluyor. Aynı zamanda bilgilenip bilgilerimizi günlük yaşantımıza katarak çevremiz ile paylaşıyor olmamız önem kazanıyor. Yasa ve kanunlar önem kazanıyor. 26 Temmuz’da Kuzey Ay düğümü Uranüs ile 15 yılda bir gerçekleşecek aynı hizaya gelmesi ile toplum kuralları ile özgürlük yenilik arzusu, görüşler arasında denge sağlıyor olacak. Bizlerin büyümesini engelleyen toplumsal değişimi destekleyen özgürlük duygusunun tırmandığı transit meydana geliyor olacak.

Şaşırtıcı haberler duymamız çok yüksek. Aynı zamanda sosyal medya, elektronik kesintiler sorunlar da meydana gelebilir. Doğaüstü kaynaklar bizlere katkı sağlıyor olacak. İlmini ve gücünü kötüye kullananlar 2022 yılında öğretisine şimdiden hazır olsun derim.

2022 yıllında ortaklaşa işlerimiz, uzun süreli birlikteliğimizde ve evliliklerimizde barışçıl iletişim ve uzlaşmayı ön planda tutuyor olmalıyız. 2022 yılında aile, yuva ile değişiklikler ve bunlardan kaynaklanan sorunlarda ortaya çıkabilir. Evli insanların ayrılık ve derin anlaşmazlıkların tehlikesi 2022 yılına önem taşıyor olacak.

Yalnız onlar içinde evlilik, uzun süreli birliktelikler vaat ediliyor. Aynı zamanda 2022 yılı aşk evimize kısıtlama getiriyor olacak.

2022 yılında eğlence sektörü, oyun, spor, sanat, çocuklar, siyaset, eğitim akademisyenleri ilgilendiren konular yanısıra spekülatif iş, spor bahisleri, ticaret, borsa, donukluk ve disiplin 2022’nin gündem konusu.

Spekülasyon, para piyasalarında kısıtlama, temin etmekte zorlama olabilir. Özellikle 22 Şubat Türkiye açısından mali kaynaklar, para piyasaları açısından büyük kritik değişimi gösteriyor. 2022 yılı daha iyi bir hayat yaşamak finans’ta daha iyi bir şans ve istikrar için bizlerin önündeki tüm engelleri kaldırmamız için bizi destekliyor olacak. 30 Aralık 2021 yılında Jüpiter Balık burcuna geçiyor olacak 22 Mayıs 2022 yılına kadar da Balık burcunda seyrediyor olacak. Jüpiter’in Balık burcunda olması bizlere sağlıkta iyileşme şans fırsatlar düzen genişlik iş veya çalışma şartlarının iyileşmesi ücretin artması mutluluk sağlıyor olacak. 17 Şubat 2022 yılında 10 yıl sonra Jüpiter Uranüs 120 açısı gerçekleşecek. Bu transit canlılık yaratıcılık zenginlik büyüme hürriyet özgürlük dürtüsünü bizlere vesile olabilir ani değişimlere yol açabilen bu transit ummadığımız bir şekilde şans getirmesi söz konusu olabilir.

12 Nisan’da sizleri ilgilendirmeyen konulara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Türkiye açısından gıda rezervleri, çiftçiler, iş konuları ile gündemler oturabilir. Ocak, Şubat ve Nisan ayları Türkiye açısından hareketli enerjilerin yoğun, karışık ve zorlayıcı enerjiler olası gözüküyor.

2022 yılında en önemli transitlerinden bir de 11 Mayıs itibariyle 28 Ekim’e kadar Jüpiter Koç burcunda yolculuğuna devam ediyor olacak. Bu transit, yeni ve güçlü bir başlangıcın inanç sıçramasının kutsal enerjinin hayatlarımıza ışık olacağının güzel transitidir.

9 Ekim’de Koç, Dolunay’ı Türkiye’de lider değişikliği Kasım ayının sonuna doğru olası gözüküyor.

2022 yılında uçak kazaları, deprem ve temmuz ayında tekrar orman yangınları ile karşı karşıya kalabiliriz. Dünya genelinde suikast girişimleri duyabiliriz.

Spor alanında Fenerbahçe yükseliş trendinde gözüküyor.

Ve tüm burçlar; 16 Şubat ve 5 Mart tarihlerinde aşk hayatlarınızda yeni güzel başlangıçlar sizleri bekliyor olacak.

2022, birçok yıla ilhamı gücün aydınlanması ile tarihe geçecektir.

2022 yılında On iki  Burçları   Neler bekliyor ?

Koç Burcu

İş , kariyer ve aile ile ilgili konular gündeminiz Yeni bir hem büyüme döngüsü başlıyor hem de maneviyat duygunuz gelişerek verdiğiniz kadarın fazlasını alıyor olacaksınız. 2022 yıllı artık Sen diyebileceğin yıl olacak.

Boğa Burcu

Kaderin size 2022 yılı kaderinizde buluşma yılı olacak büyüyeceğiniz toplum kariyer anlamında diyeceğiniz bir yıl diyebiliriz. Evlilik kararı alabilirsiniz. Evlilik ile sorunlar olanlar noktalama kararı alabilir. Kendiniz olabileceğiniz yıl.

İkizler Burcu

Gizli düşmanlıkları artık fark ettiğiniz yıl. Kariyer anlamında zirve yapacağınız ve artık kendinizi tanıtmak isteyeceğiniz bir yıl. Aşk ilişkinizde değişiklikler sizleri bekliyor olacak. Yoğun tempo fiziksel yorgunlar yapabilir sağlığınıza özen gösterin.

2022 yılı artık sizlere ideallerinizin peşinden koşmayı öğretiyor olacak.

Yengeç Burcu

Yengeçburçları için muhteşem bir yıl diyebiliriz yeni öğrenme arayışları ve köklü değişiklikler hayatınızın hayatınızda yeni keşfedilecek birçok alanları keşfetme fırsatı sizler için doğuyor olacak. Harcamalarınıza dikkat edin. Sinir sistem ve zehirlenmelere karşı dikkat ediniz. Bu sene geçmiş takıntılarınızı bırakabileceğiniz bir yıl diyebiliriz

Aslan Burcu

Kariyer ve ilişkiler açısından zaman zaman kariyer açısından zorlu güller sizleri bekleyebilir hayatınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Kalbi boş olanlar evlenebilir , sorunlu ilişkilerde bitirme karar artık alabilirsiniz. Kas ve kemik ağrılarına dikkat edin. Dürüst olmayı öğreneceğiniz bir yıl.

Başak Burcu

Bilgi eğitim farklı kültürlere karşı ilginiz de artış olacak yurtdışı seyahatleriniz ve herhangi bir eğitime katılmanız olası 2022 yılında risk almaya cesaret edeceğiniz ilhamları buluyor olacaksınız. Bu yıl fırsatlar sizden yana kariyer ve iş yaşantınızda harikalar yaratan bileceksiniz. Sindirim sistemleriniz hassasiyet olacak.

Terazi Burcu

Beklenmedik konular şans romantizm ticari ortaklıklar sizleri destekliyor olacak ,dengeyi iyi kurmanız gerekiyor  2022 yılı gücünüzü kullanmanın evrenin akışına güvenmenin yılı diyebiliriz.İlişkileriniz ile sınava tabii tutulabilirsiniz.

Akrep Burcu

Değişim yılı 2022 yılı eskiyi değiştirip yeniye kolaylıkla kabul edeceği bir yıl yeni ortaklıklar romantizm iş eğlence yaratıcılık ve ilham sizlere fırsat sunuyor olacak ve sizlere fırsat sunmayan birçok şeyleri bıraktığınızı fark edeceksiniz.Değişimi kolaylıkla kabul ettiğiniz bir yıl.

Yay Burcu

2022 yılı en iyi yıllardan bir tanesi sizler için kozmik yardım sizlerle olacak arzularınız isteklerinizin tezahür ettirebileceğiniz bir yıl hedefleriniz de net olmanızı tavsiye ederim aşırılığa kaçmamak mısınız 2022 yılı sizlere büyüme ilham ve romantizm alanında fırsatlar sunuyor olacak.Sağlığınıza özen gösterin. Riskli yatırımlardan kaçının.

Oğlak Burcu

Kendi ile yüzleşme yılı diyebiliriz karmik etkilerin aktif olduğu bir zaman dilimi bu süreç içerisinde sözlerinize düşüncelerinize dikkat etmenizde fayda var .İş yaşantınız da daha dikkatli adımlar almak lazım. Kaygı ve güvensizliğinizi çözüm bulduğu yıl.

Kova Burcu

Karmik ve beklenmedik güçler sizlere yardımcı olacak . Ev , iş ve kariyerde değişiklik fırsatı Şubat Nisan Ağustos ve Kasım aylarına aylarında en iyi şekilde kendinizde bağlantı kurarak hayatınızı kolaylıkla şekillendirebileceksiniz. Güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Cinsel yolla buluşan hastalıklara dikkat edin. Sağlık ve hijyene dikkat edin.

Sakin ve iç rehberiniz ile bağlantıda olduğunuz bir yıl.

Balık burcu

2022 yılı sizin altın yılınız diyebiliriz tüm kozmik kutsamalar sizlere yardım ediyor olacak. Aldanmaya karşı dikkatli olmalısınız. Maneviyat duygunuz büyük ölçüde derinleşecek ruhunuzun tüm isteklerinize niyetlerinize kolaylıkla tezahür ettiriyor olacaksınız. İlişkide sonlandırma kararı alabilirsiniz. Kilo alabilirsiniz.

Sevgilerimle

Astrolog Leyla Cihaner

 

 

 

155 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku