Astroloji Danışmanlığı 2022 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 2022 Ocak Ay’ın ikinci haftası Astroloji Gündemi

2022 Ocak Ay’ın ikinci haftası Astroloji Gündemi


Herkese Merhabalar, Astroloji ile 10 Ocak itibariyle 16 Ocak Pazar gününe haftalık olarak bizleri neler bekliyor. Ve bu haftayı etkileyen önemli hareketler nelerdir? 10 Ocak Pazartesi Günü Pazartesi günü saat 17.45 itibariyle Ay Boğa burcuna giriyor. Ve sabah saatlerinde 10.22 itibariyle 17.45 Ay boşluk etkisi içerinde olacağız. Ay boşlukta iken başka bir burca geçmeye hazırlık yaparken hiçbir açı almadan kalmasına “Ay boşlukta” diyoruz.

Ay boşluk etkisindeyken yeni kararlar almak yerine süregelen işlerimizi tamamlamak, önemli toplantılarımızı ertelemek bizler için daha doğru olur. Ay boşluk etkisindeyken kendimizi gergin, duygularımızı kontrol etmekte zorlandığımız bir gün diyebiliriz. Merkür iletişim gezenimiz 2 Ocak 2022 itibariyle Kova burcuna geçiş yaptı. Ve Merkür kova burcunda ilerlerken iletişimde akılcı, yenilikçi, ileri görüşlü olması yanı sıra kendi zekâsını beğenme dürtüsü bizlere veriyor. Bu da bizleri tartışmaya kolay girmemizi sağlıyor olacaktır. Ay boşluk etkisindeyken Ay ile Merkür kare hareketi içerinde objektif düşünmekte zorlanma, kararsızlık ve duygularımız ile düşüncelerimiz arasındaki dengesizlik bizleri iletişim alanında yanlış anlama ve yanlış anlaşılmadan dolayı iletişimde sıkıtılar yaşamamızı sağlayabilir.

Özellikle aile, yuva ile konulara Ay boşluk etkisinde daha dikkatli olmakta fayda var. Bugün yeni girişimler yerine mevcut projelerilerimize odaklanma da fayda var. Para piyasalarındaki ani hareketler ve belirsizlik devam ettiğini gösteriyor. Aşırı harcamalardan, parayı gereksiz konfor ve pahalı şeylere kaçınmanızı tavsiye ederim. İş, kazanç rizikolu oyunlar, saklı yazı para, borsa gibi hatırı sayılır para kayıpları ve aldanışlar riski olası gözüküyor. Merkür Retro hareketine başlamadan verilerinizi yedekleyin derim.

11 Ocak Salı Günü Ay Boğa burcunda ilerlemesine devam ediyor. Merkür İletişim gezenimiz bugün ve 12 Ocak itibariyle gölge durağan hareketini başlıyor olacak.  2 gün gölge durağan hareketi bizlere iletişimde hafiften iletişimsel sıkıntıları getiriyor olacak. Salı günü eril enerji ile ilgili yanlış anlaşılma, iletişimde sıkıntılar güne hâkim olacak gözüküyor. Düşüncelerinizin dinlenmesini isteyeceğiniz zaman diliminde her iki tarafında Merkür S konumda hareketini göze alarak eşit fırsat tanımakta fayda var. Teknik konularla ilgili çözümsüzler de yaşan bilinir. Ve düşüncelerimiz de daha esnek olmakta fayda var. Para piyasalarındaki ani hareketler ve belirsizlik devam ettiğini gösteriyor. Aşırı harcamalardan, parayı gereksiz konfor ve pahalı şeylere kaçınmanızı tavsiye ederim. İş, kazanç rizikolu oyunlar, saklı yazı para, borsa gibi hatırı sayılır para kayıpları ve aldanışlar riski olası gözüküyor. Ay boğa burcunda iken aşırı yemek, üst solunum yolları, ses telleri ile ilgili hassasiyetimiz artabilir. 12 Ocak Çarşamba Günü Ay Boğa burcunda ilerlemesine devam ediyor.

Merkür İletişim gezenimiz gölge durağan hareketinde. Bugün hile, yalancılık ile sorunlar gündeminiz olabilir. Tedbirli olmakta fayda var. Pişman olacağınız ve bedel ödeyeceğiniz kararlar almamakta fayda var. İletişim sorunları, elektronik aletlerde problemler aldığımız seyahat kararlarında aksilikler olabilir. Para piyasalarındaki ani hareketler ve belirsizlik devam ettiğini gösteriyor. Aşırı harcamalardan, parayı gereksiz konfor ve pahalı şeylere kaçınmanızı tavsiye ederim.

İş, kazanç rizikolu oyunlar, saklı yazı para, borsa gibi hatırı sayılır para kayıpları ve aldanışlar riski olası gözüküyor. Kritik bir gün skandallara, yanılgılara açık gün dikkatli olmakta fayda var. Gün içerisinde güzelliğimize odaklanmak veya farklı görünmek için güzellik salonları veya estettik yapma dürtüsünde olabilirsiniz. Aman sakın derim çünkü Venüs hal hazırda biliyorsunuz ki Venüs Retro hareketine devam ediyor. Venüs Retro hareketinde hatırlatmak gerekirse estetik ve güzellikle ilgili sorunlar getirir. Saat 15.20 civarı sosyal ilişkilerde problemler, aşk ilişkilerinde kafa karışıklığı, para ile sorunlar yaşana bilinir. Akşam 22.37 itibariyle Ay boşluk etkisi altında öfkeyi kontrol altında tutmanızı öneririm. Duygularınız ile mantığınız arasındaki dengesizlik tutarsızlıkları da yanı sıra getirebilir. Duygusal kısıtlama sizleri gergin hissettirebilir. Anne veya bayanlar ile ilgili problemler gündem olabilir. Aynı zamanda ilişki sorunları da gündeme oturabilir.

13 Ocak Perşembe Günü Sabah saatleri itibariyle Ay İkizler burcunda ilerliyor olacak. Ay ikizler burcunda ilerlemesi ile İletişim hayati önem taşır.  Bugün gerçekçi olmakta fayda var.  Para piyasalarındaki ani hareketler ve belirsizlik devam ettiğini gösteriyor. Aşırı harcamalardan, parayı gereksiz konfor ve pahalı şeylere kaçınmanızı tavsiye ederim. İş, kazanç rizikolu oyunlar, saklı yazı para, borsa gibi hatırı sayılır para kayıpları ve aldanışlar riski olası gözüküyor. Aile bireyleri arasında görüş ayrılıkları, yoğun duygusallık ilişkilerimizde ayrılıklara neden olabilir. Bugün transitlerine göre karar verme hatalar yapabilirsiniz. O yüzden aşırılığın hâkim olacağı bugün kararlarınızı başka güne ertelemenizi tavsiye ederim. 14 Ocak Cuma Günü Ay İkizler burcunda ilerliyor olacak.

2022 yıllının ilk Merkür iletişim gezeni Retro hareketine başlıyor olacak.2 Şubat 2022 tarihe kadar da Merkür Retro hareketine devam ediyor olacak. 2022 yıllının en önemli olayı Güneş’e yakın iki gezenin Merkür ve Venüs gezeni Ocak ayının ikinci haftalarında Merkür geri hareketi Venüs gezenine eşlik ediyor olacak.  Bu iki gezenin geri hareketi hem iletişimsel anlamında hem de gelir akışta ticari konularda daha fazla zorlanacağımızın işareti olarak görüyorum. Merkür Kova burcunda geri hareketinde iken iletişim sorunları, elektronik aletlerde problemler, yanlış kararlar, seyahatlerde sorunlar, yeni işe başlanması tehlikelidir. Aynı yeni projeler, yeni iş yeri açılışları aynı zaman da Venüs Retro ve Merkür gezeni ile açılmaması özellikle gökyüzü hareketi ile vurgulanıyor diyebiliriz.

Merkür Retro gezenin olası risklerini minimize etmek için lavanta sprey kullanmanızı tavsiye ederim.  Elektronik aletlerinizi de lavanta sprey ile silmeniz belki bozulmamasına katkı sağlar. Aynı zaman da iletişim sorunlarınıza karşı boğaz çakranızı çalıştırmasına katkı sağlar. Renklerin dili ile katkı olmayı seçenler çivit mavi renk kullanmanızı tavsiye ederim. Gerginliklere, problemlere açık bir gün dikkatli olmakta fayda var. Özellikle bayanlar, gündeme yeni bayanlar ile hoş olmayan düşmanca muamele ile ilgili haberler gündeme oturtabilir. 15 Ocak Cumartesi Günü Sabah saatleri itibariyle Ay boşluk etkisi altında güne başlıyor olacağız.

Saat 19.09 itibariyle Ay Yengeç burcunda ilerliyor olacak. Ay boşluk etkisindeyken Ay’ın Mars’a karşıt olması bizleri daha gergin olmamıza neden olabilir. Kırıcı olmaktan ve kırıcı sözlerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Aynı zaman da bayanlara karşı daha esnek ve yapıcı tutum içerisinde olmanız da fayda var. Cumartesi günü zor bir gün diyebiliriz, önyargının, sorunların, sürtüşmenin hâkim olacağı bir gün diyebiliriz. Maddiyat ile belirsizliğin, para piyasalarında belirsizlik yine hâkim olacak gözüküyor. Aşılışa gelmeyen yeni alışkanlıklar maddi ve gıda alımda bizleri hafta sonunda daha yaralayacak gözüküyor. Dış olaylarda gerçekleşecek zorunlar içselleştirilerek kendinizi sorun çözme içinde yalnız olarak görebilirsiniz.

Akşam saatlerinde ise Ay Yengeç burcunda ilerlemeye başlarken biraz daha günlük rutinler, sağlık sorunları özellikle bayanlarda duygusal hayal kırıklığı, mide rahatsızlığında hassasiyet yanı sıra üst yolum yollarında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 16 Ocak Pazar Günü 18 Ocak 2022 yıllının ilk dolunay etkisi altına girmiş oluyoruz. Ay Yengeç burcunda ilerken duygularımızı vurmakta zorlanma, güvensizlik hissiyatı, sevgimizi dile getirmekte kırıcı olabiliriz. Elektronik aletlerde problemler yaşanacağı bir gün dilebiliriz. Özellikle bilgisayarlarınız veya verileriniz kayıplar ve sorunlar gündeminize oturabilir. Kararsızlığın hakim olacağı bir günde Pazar günün keyfini bireysel anılanlarınızda hobilerinize yönelerek çıkarmanızı tavsiye ederim.

Youtube Kanalımdan dinlemek için tıkla , beğen ve abone ol !     

 

 

 

177 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku