Astroloji Danışmanlığı 2022 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi,Astroloji Öngörüler 2022 Koç Yeni Ay’ın Etkileri ve Yükselen Burçlarınıza Etkileri

2022 Koç Yeni Ay’ın Etkileri ve Yükselen Burçlarınıza Etkileri


Koç Burcu Yeni Ay’ı 1 Nisan Cuma Günü İstanbul saatiyle 09.27 ‘de gerçekleşiyor olacak. Koç Burcu Yeni Ay’ında hem Ateş elementi yükselişe geçiyor hem de Asteroit Lilith Kara Ay ikizler Burcunda son derecelerinde intikamı, kötülüğü ateşli öfkeyi tetikliyor olacak.
Koç Burcu Yeni Ay’ın bizleri iki hafta boyunca ideallerimiz, umutlarımız ve isteklerimizi ön plana çıkarıp amaçlarımızı ve hedeflerimize daha fazla hassas olmamızı sağlıyor olacak.
Koç Yeni Ay’ı enerjisi iletişim ve toplum ilişkilerin yükselişe geçmesine katkı sağlıyor olabilir.
Kolektif bilincin seslerinin yükselişe geçmesi ve buna bağlantılı olarak toplumda kısıtlamalar söz konusu olabilir.
Koç burcu Yeni Ay duygusal olarak sizlerin enerjisini ve motivasyonunu yükseltirken isteklerinizi hayatta geçirme de güvensizlik, sahiplenme ve sahiplenmekten dolayı kıskançlıklar, engeller karşında huzursuzluk duygusunu yükseltebilir.
Türkiye‘ye gündeminde ise parlamento üyeleri, belediye ve köy muhtarları, hazine bakanlığı, gruplar ve dernekler hakkında birçok gündem konuları hem duyabiliriz hem de bu konu başlıklarıyla ilgili yenilenme ve yeni kararlar da alınabilir. Aynı zaman da gıda rezerveler ve tarım ile ilgili daha sıkıntılı haberler gündeme oturabilir.
Bir dernek kuruluşu hakkında skandal işleyişi gündeme oturabilir. Koç Yeni Ay’ı dünya genelinde insanlık adına ilmini kötüye kullanmayı seçenlerin harekete geçme zamanı da diyebiliriz.
Aynı zaman Koç Yeni Ay’ında dünya genelinde din, sistem ile ilgili gruplar, dernekler, topluluklar hakkında oluşumlara tanık olabilir ve dini inançlarını insanlara ikna çabaları ve yayma girişimlerine şahitlik edebiliriz. Şimdiden tavsiyem inancınızı yüksek tutun. Bildiğiniz yoldan asla şaşmayın.
Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş devam ederken Türkiye’nin arabuluculuğu ile 8 Nisan 2022 de akşam saatlerine doğru olumlu daha ılımlı uzlaşma esintileri hakkında yeni gelişmeler duyabiliriz. Gökyüzü hareketlerine göre Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş bir müddet daha devam edecek gözüküyor.
Türkiye’ye gizli düşmanlarına karşı çok temkinli olması gerektiğini gökyüzü hareketleri vurguluyor.
2022 yılına Yeni Yıllında olası yaşanacak etkileri kaleme aldığımda 12 Nisan 2022 tarihini önemini önceden vurgulamıştım.
Daha fazlasını okumak için tıklayın https://turkulak.com.tr/2022-yilinin-umutlari/ veya ekran görüntüsünden okuyabilirsiniz.
Aldanma ve aldatılmanın hâkim olduğu bu günlerde her duyduğunuz hikâyeye inanmamanızı maddi ve manevi suiistimalle açık olduğunuz iki hafta boyunca daha dikkatli düşünerek davranmanızı tavsiye ederim.
Koç Yeni Ay’ında yeniden hijyen ile ilgili yeni hastalıkların yükselişe geçtiğini duyabiliriz.
Koç Yeni Ay’ında doğal afetler, gök gürültüleri, deprem ve kazalara, yangınlara heyelanlara açık olduğumuz bugünlerde tedbirli olmanızı öneririm. Elektrik kazaları ve patlamalara karşı evimizde veya iş yerleriniz de şimdiden önlem almakta fayda var.
Ruhsal gerginliğin ve bireysel duygusal geçişlerin yükseleceği iki hafta boyunca öfkenin, hiddetin ve cinayetlerin daha yükseleceği zaman dilimlerinde affedici olmayı denersek, kin ve nefreti içimizde biriktirmeden affedebilirsek o vakit Koç Yeni Ay’ın enerjisini olumlu yönde haritalarımızda çalıştırıyor oluruz.
Sağlık açısından bakacak olursak bacaklar, ruhsal gerginlikler, hamilelik ile ilgili düşük vakaları, kazalar, kırıklar, yaralanma ve ani gelişecek tehlikeli sağlık sorunlarına karşı hassasiyetimiz artabilir.
Aşk ve ilişkileriniz de özgür ruhunuz aşırı sahiplenmeden kaynaklı kıskançlıkları dengede tutmayı başarabilirsiniz iki hafta boyunca sakin ve huzurlu ilişki grafiğini yakalayabilirsiniz. Evlilik veya iş ortaklıkları içinde olanların ise beklenmedik ani sürpriz gelişmeler hayatınızın gündemine oturabilir.
1 ve 16 Nisan arasındaki önemli gökyüzü hareketlerine bakacak olursak;

Merkür Boğa Burcuna Geçiyor!
12 Nisan itibariyle Merkür iletişim gezenimiz Boğa burcuna yerleşiyor olacak. Ve 29 Nisan’a kadar Boğa Burcunda yerleşiyor olacak.
Merkür iletişim gezegenini Boğa Burcu yerleşimi bizleri daha ayrıntılı daha kararlı ve emin adımlarla ilerlememizi sağlıyor olacak. Ve düşüncelerimiz daha çok gelir akışlarımıza doğru kaymasına etki ediyor olacak. Sanat dünyasında güzel başarılara vesile olabilir. Aynı zaman da siyasette sağlam temeller kurulması ile gelişmelere katkı sağlıyor olabilir.

Venüs Balık Burcuna Geçiyor!

Venüs gezegeni 6 Nisan 2022 tarihinde Balık Burcuna geçiyor olacak ve 2 Mayıs 2022 tarihine kadarda Balık Burcu yerleşimine devam ediyor olacak.
Venüs Balık Burcu yolcuğunda bizleri daha yardım etmeye daha merhametli olarak sezgisel olarak olayları kavramamıza katkı sağlıyor olacak.
Ve aldanmaya daha müsait olacağımız bugünlerde dikkatli olmanızı bu tarihlerde tavsiye ederim.
Venüs Balık burcunda sahne önünde olanlar ile ilgili başarı, yüreklerimize dokunan sanatlarına tanık olabiliriz.

Gergin Enerjiler Barındıran Tarihler ise;
6 /7 /8 /9 /12 Nisan tarihleri şimdiden ajandınıza not edin daha sakin daha anlayışlı olmaya özen gösterin.

Koç Burcu Yeni Ay’ın Yükselen Burcunuza Etkileri

Yükselen Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
Kişisel imajınız, dış görüntünüze doğru ilginiz yoğunlaşabilir. Dış görüntünüz ile yeni değişikler kararı alabilirsiniz. Seyahat planlarınızda aksilikler yaşayabilirsiniz. Yaşam enerjinizin yükselişe geçtiği bugünlerde kendi kendinizi sabote edeceğiniz riskli girişimlere karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
İlişkilerinizde aşırı sahiplenmeden dolayı kıskançlıklara karşı dengeyi kurabilirseniz birlikteliğiniz de hoş vakit geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Ortaklı işlerinizde ticari hareketlilikte artışın yanı sıra beklenmeyen ticari sürpriz sorunlarda yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
Sizi kısıtlayan alışkanlıklarınız duygusal sorunlarınız sizleri Koç Yeni Ay’ında zorlayabilir. Ani beklenmedik olaylar, gizli düşmanlıklara tanık olabilirsiniz. Kazalara açık olduğunuz iki hafta boyunca daha dikkatli daha sakin ve affedici olmanızı tavsiye ediyorum.
Sağlık sorunlarına karşı daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Meditasyon, dua ve arınma için ideal zamanlar içinde olacaksınız.

Yükselen İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
Yeni gruplara katılabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Hedefleriniz, hayalleriniz, ideallerimizde yeni adımlar atabilirsiniz. Suiistimale karşı açık olduğunuz iki hafta boyunca maddi ve manevi dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Aşk hayatınız ve çocuklarınız ile uyumlu ve dengeyi sağlıyor olacaksınız.

Yükselen Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)
İşyerlerindeki patronlar, iş arkadaşlarıyla ilgili sorunlar, kavga ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Haklarını almak için karşı karşıya gelebilir ve kariyeriniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz.
İki hafta boyunca sizlere en iyi gelecek yer yuvanız ve aileniz olacaktır.

Yükselen Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Kişisel gelişiminizde değişim ve dönüşüm fırsatı yakalayabilir, öğrenmeye istekleriniz de artış ve daha sağlam kararlar alabilirsiniz.
Ülke değişikliği kararı alabilir, bulunduğunuz çevre ve arkadaşlarınızdan bu süreçte mesafe koyabilirsiniz.

Yükselen Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Miras konuları, kredi, eşlerinin parası ya da ortak gelirlerde yeni gelişmeler olabilir.
İki hafta boyunca kendinize olan güvensizlikle ilgili duygusal geçişlerden geçebilirsiniz. Maddi geliriniz hakkında daha duygusal düşüncelere içerisine girebilirsiniz.

Yükselen Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
Evliliğinizde, ortaklı işlerinizde varsa davalarınız, hukuksal konularınızda yeni gelişmeler oluşabilir. Bu konularla ilgili yeni gelişmeler yanı sıra beklenmeyen aksilikler, olaylar ve buna neden olan kişilere tanık olabilirsiniz. Dış görüntünüz ile yeni değişikler kararı alabilirsiniz. Seyahat planlarınızda aksilikler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
Kendinizi dış dünyadan soyutlayarak daha izole olmayı seçebilirsiniz. Ruhsal sıkıntılar, bilinçaltı korkularınız sizlerde kararsızlık, uyku sorunu yaşam yaşamanıza neden olabilir.
Meditasyon şifa çalışmaları ve dua sizlere iyi gelecek bir zaman dilimidir.
Gizli düşmanlarınız, olası kazalar, mahkeme ile ilgili beklenmeyen sürpriz gelişmeler ve sağlık sorunlarınız gündeminize oturabilir.

Yükselen Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
Yeni gruplara katılabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Hedefleriniz, hayalleriniz, ideallerimizde yeni adımlar atabilirsiniz. Suiistimale karşı açık olduğunuz iki hafta boyunca maddi ve manevi dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Aşk hayatınız ve çocuklarınız ile uyumlu ve dengeyi sağlıyor olacaksınız. Bazı arkadaşlarınız ile yol ayırımları yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
İki hafta boyunca sizlere en iyi gelecek yer yuvanız, aileniz ve ebeyenleriniz ile vakit geçirmek ruhlarınıza iyi gelecektir.
İşyerlerindeki patronlar, iş arkadaşlarıyla ilgili sorunlar, kavga ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Haklarını almak için karşı karşıya gelebilir ve kariyeriniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz.
Yükselen Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Aşırı gizli ilimlere karşı öğrenme keşfetme isteğiniz, araştırma ruhunuz sizlerle beraber olmak isteyen arkadaşlarınız, sosyal çevrenizin, akraba veya kardeşlerinizin sınırlarını zorlayabilir.
Değişim ve dönüşüm köklü değişimlere imza atabilirsiniz. Bugüne kadar öğrenime yapmış yatırımlar sizlerin daha ayağınızı sağlam adımlarla ilerlemenizi ve rakiplerinizden daha çok öne çıkmanızı sağlıyor olacak.

Yükselen Balık Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Duygusal hassasiyetiniz sizleri maddi ve manevi alanlarınızda daha hassas olmanızı sağlayabilir. Miras konuları, kredi, eşlerinin parası ya da ortak gelirlerde yeni gelişmeler sizlerin ruhuna iyi gelecek gözüküyor.

Koç Yeni Ay’ın ve Mübarek Ramazan Ay’ın hepimize hayırlı gelmesi dileğiyle,
Sevgilerimle;
Leyla Cihaner

183 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku