2022 İkizler Burcu Dolunayı

2022 sene sonuna doğru İkizler burcu Dolunay’ın etkisi sizlere hizmet etmeyen maddi ve manevi tüm blokajlarınızı alanlarınızdan serbest bırakmak için İstanbul saati ile 7.09 ‘da
gerçekleşiyor olacak. İkizler burcu Dolunay’ın sizleri duygusal olarak evliliğiniz, ortaklaşa iş alanlarınızda, düşmanlarınız veya taahhütleriniz ile duygusal gerginlikle yüzleşmenizi sağlayabilir.
İkizler burcu Dolunay iki hafta gündem konusu kadınlar ve evlilikleri, hukuk, ortak iş alanlarınız, açık düşmanlarınız, muhalefet, ülkemizin refah ve sağlık durumu gündem konumuz olabilir.
İkizler burcu Dolunay’ın etkisi ile hislerinizde duyarlılık, gergin, asılsız istenilmediğinizi düşünme hali, egosal tavır veya tartışmaya yakın hissedebilirsiniz. İkizler Dolunay’ın olumsuz
etkisinden arınmak için tabiat ile iç içe olmak, yürüyüş yapmak, sizlere iyi gelecektir. Sizi inciten geçmiş olayları hatırlamak yerine yeni seçimlere odaklanın. Sinirlerinize ve dilinize hâkim olmaya çalışın.
İkizler burcu Dolunay yeniden evlilikleri, ilişkileri, yuvanızı ve ebeveynleriniz ile olan ilişkilerinizi mercek atına alıyor olacak. Anlayış, sevgi ve olumlu dil kalıpları ile ilişkinizde maddi ve manevi dengeyi yaklaşabilmeniz sizleri benliğinizde iyileşmenize ve süre gelen blokajlarınızdan kurtulmanıza ve yükselmenize katkı sağlıyor olacak.Ülkemizin refahı ve alım gücümüzü etkileyecek köklü değişikler, ülkemiz açısından askeri karar ve strateji başarı da getirebilir. Ancak gücünüzü olumlu yönde kullanabilir, aşırılıktan kaçarsanız.
İkizler burcu Dolunay etkisi ile ev, dükkân veya gayrimenkul yer değişikliği kararı alabilir ve beklenmeyen sorunlar yaşayabilirsiniz. İki hafta boyunca alacağınız kararlarda daha dikkatli ve uyanık olmakta fayda var. İkizler burcu Dolunay etkisi ile eğitim veya okullar ile ilgili engeller, eğitime bazı nedenlerden dolayı ara verme durumlarına tanıklık edebiliriz.
İkizler burcu Dolunay deprem, kazalar ve şiddet gibi ani konu başlıkları ile gündem konusu olabilir. Sağlık çalışkanları ile yeniden olumsuz gelişme haberlerine tanıklık edebiliriz.
İkizler burcu Dolunay sağlık açısından ateşli hastalıklar, baş veya boğun bölgesi ile kazalar, kırıklar, hamilelik ile ilgili sorun, deri hassasiyeti ve kulak rahatsızlığına karşı
hassasiyetiniz artabilir.
8 -23 Aralık 2022 Önemli Gökyüzü Hareketleri
Güneş Oğlak Burcuna Geçiyor!
22 Aralık itibariyle Güneş Oğlak burcuna geçiyor olacak ve 20 Ocak 2023 tarihine kadar Oğlak burcu yolculuğuna devam ediyor olacak.
7 Aralık itibariyle Merkür Oğlak burcuna geçiyor olacak ve 29 Aralıkta geri hareketine başlayarak, 23 Ocak 2023 Oğlak burcu yolculuğuna devam ediyor olacak.
Güneşin Oğlak Burcu yolculuğu benlik, hayatı ciddiye alma sağduyulu ve duygusal net olmamıza katkı sağlayabilir.
Merkür Oğlak burcu yolculuğu ise iletişim alanlarımız da doğrudan olmamıza katkı sağlıyor olacak.
Yükselen Burcunuza Göre İkizler Burcu Dolunay’ın Etkileri
Yükselen Koç Burcu
Yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız ve eşiniz ve eşinizin
çevresi ile olan iletişimde zorlanma, nahoş olmayan tutumlar
iki hafta boyunca gündem konunuz olabilir. Haberleşme ve seyahat ile ilgili sorunlar yaşanılabilir.
Yükselen Boğa Burcu
Maddi ve manevi değerleriniz de sizlerin hoşuna gidecek köklü değişimler iki hafta boyunca gündem konunuz olabilir. Mesleki durumunuz da terfi veya nakit gelir akışınız da yükselme gibi fırsatlar sizden yana olabilir. Ancak ortak gelirleriniz ile olan konulara daha dikkatli ve temkinli davranmakta fayda var. Bir yakın bir bayan tarafından gizli düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz.
Yükselen İkizler Burcu
Kendiniz olan ilişkinizdeki aydınlanma, iyileşme ve blokajlarınızdan kurtulma fırsatı sizlerle olabilir. Duygusal geçişleriniz de dengesizlik yaşayabilir, sevdiğiniz insan ile
zıtlaşmalar iki hafta boyunca gündem konunuz olabilir.
Yükselen Yengeç Burcu
Geçmişe takılı kalma durumları, size sunulacak fırsatlarınızı görmenizi engelleyebilir, sağlık durumlarınız ve ani kazalara karşı dikkatli olmanız da fayda var.
Yükselen Aslan Burcu
Aşkınız, şansınız, çocuklarınız ve dostlarınız arasında denge ve uyumu iki hafta boyunca sağlayabilmek gündem konunuz olabilir.
Yükselen Başak Burcu
Mesleki duruşunuz, toplumdaki duruşunuz ile olumlu gelişmeler sizleri beklerken aile ve yuvanız ile ilgili sorunlar gündem konunuz olabilir.
Yükselen Terazi Burcu
Yükseköğrenim, hukuk idealleriniz sizlerin ruhuna iyi gelirken sevdikleriniz veya yakın çevre ile ilgili iletişimsel sorunlar gündem konunuz olabilir. Seyahat planlarınız da sorunlar
yaşayabilirsiniz.
Yükselen Akrep Burcunuz
Vergi, sigorta ve ortak geliriniz ile ilgili ani düşmanlıklara maruz kalabilir, maddi ve manevi köklü değişime yönelebilirsiniz.
Yükselen Yay Burcu
Evliliğiniz, ortak işinizdeki kişilerle egosal tartışma ve fikir ayrılıkları sizleri kızdırabilir. Ve sizi kısıtlayan tüm
düşüncelerinizden arınma fırsatı bulabilirsiniz.
Yükselen Oğlak Burcu
Mesleki durumunuz, sağlığınız ve ruhsal durumlarınız ile ani olumlu veya olumsuz sürpriz olaylar gündem konunuz olabilir.
Yükselen Balık Burcu
Aşkınız, şansınız, çocuklarınız ve dostlarınız arasında denge ve uyumu iki hafta boyunca sağlayabilmek gündem konunuz
olabilir.

107 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku