2022 Aslan Burcu Dolunayın Etkileri


16 Şubat 2022 tarihinde Çarşamba günü İstanbul saati ile 19.59 ‘da Aslan Burcu Dolunay gerçekleşiyor olacak.  Aslan Burcundaki Dolunay enerjisi sizlere olumsuz veya negatif düşünce, olay veya kişileri alanlarınızdan serbest bırakma çağrısıdır.

Aslan Burcu Dolunay’ında Başak Burcu yükselirken gündemiz de olacak konular ise sağlık, günlük rutinlerimiz derken gıdanız veya ödemekle yükümlü olduğunuz faturalarınız, evcil hayvanlar, çalışma ortamınız, polisler, kamu,  işçi sendikaları ve sigortalar ile ilgili birçok konu 2 hafta boyunca fazlasıyla gündem konu içeriklerimiz olacak gözüküyor.

Aslan Burcu Dolunay’ında şansmış gibi gözükebilen güven verebilecek hikâyelere aldanmaya, kandırılmaya, güven hilesine, duygusal zehirlenmeye çok dikkatli olmanızı şimdiden tavsiye ederim.

Aslan Burcu Dolunay’ı bizleri duysal olarak çekingen, güvensiz, huzursuz yalnız kalma ihtiyacı varmış gibi duygusal geçişten geçmemizi sağlayabilir.

Aslan Burcu Dolunay’ını kendinizi anlamaya çalışmak ideal bir zamandır.

Aslan Burcu Dolunay’ı hepimizin hayatlarında dönüm noktası denilecek olayları veya kişileri hayatlarımıza çekebilir. Aslan Burcu Dolunay’ında günlük yaşam kalitesindeki hayal kırıklığı, engellenmiştik, kötü muameleye karşı kontrolden çıkma, egosal mücadeleye başkaldırış gündem konu başlıklarımız olabilir.

Aslan Burcu Dolunay’ında sağlık çalışanlarla ilgili protestolar ve kiracılar ile ilgili problemlerin daha fazlasıyla artış gösterdiği haberler duyabiliriz.

Aslan Burcu Dolunay’ında sağlık sorunları ile süreçlerin hızla tırmanışa geçebileceğinin işareti olabilir.

Aslan Burcu Dolunay’ında sindirim sistemleriyle ilgili kabızlık veya ishal, bağışıklık sistemi ile düşüş veya sinir sitemleriniz daha hassaslaşabilir bu süreç zarfında sağlığınıza özen göstermenizi tavsiye ederim. Aslan Burcu Dolunay’da özellikle duygusal gel–gitleri dengeleyebilirsiniz bu süreci daha kolaylıkla geçirmenize katkı sağlamış olursunuz.

Aslan Burcu Dolunay’ında aşk ve romantizme karşı aşırı arzu duyabilirsiniz. Ancak aşırılığa kaçan davranışlardan uzak durmanız sizleri ani öfke patlamasına, nefret veya düşmanca davranışlara maruz kalacak olaylara alan açmamış olursunuz.

Aslan Burcu Dolunay’ında hayatlarınıza girecek aşk ilişkilerinize daha dikkatli olmanızı veya beraber olduğunuz kişiyi maalesef hoş olmayan davranışlarına tanık olabilirsiniz. Birçok aşk veya sevgili ilişkilerin sorun yaşayabileceğini şimdiden söyleyebilirim.

Aslan Burcu Dolunay’ında ilişkiler veya ortaklarınızla ilgili konularda yanlış anlama veya yanlış anlaşılmadan dolayı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Evlilik veya uzun süreli beraberliğiniz de dargınlıklar, şüpheci davranışlardan kaynaklı sorunlar veya hastalıktan kaynaklı bakım süreci gereksinimi de doğabilir.

Aslan Burcu Dolunay’ında mahkeme ilgili süreçleriniz varise sorunlar ortaya çıkabilir. Bu süreç içinde doğru kararlar almakta zorlanacağınızdan önemli kararlarınızı ertelemenizi tavsiye ederim.

Aslan Burcu Dolunay’ında astroloji veya astrologlar, spritüal konularla ilgileneler hakkında sosyal medya ile ilgili hoş olmayan kararlar veya saldırlar duyabiliriz.

Aynı zaman da hal hazırda yapmış olduğunuz seyahatler ile ilgili sorunlar veya kazalara açık olduğunuz bu süreçlerde dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Aslan Burcu Dolunay’ında en çok etkilenecek burçlar Başak, Balık, Yay ve İkizler burçları olacak gözüküyor.

2 hafta boyunca en önemli gökyüzü hareketleri ise 15 Şubat itibariyle Aslan Burcu Dolunay’ına Merkür iletişim gezegenimiz Kova Burcunda ilerlemesiyle eşlik ediyor olacak. 10 Mart Perşembe gününe kadar Kova Burcunda yolculuğuna devam ediyor olacak. Merkür Kova burcunda ilerlemesi sizleri kendinizi daha kolay ifade etmemize ve daha fazla sanat, bilgi, okuma, yazmaya veya oyunlara yönelmemize etkisi olabilir.

Merkür Kova Burcu yolculuğunda iletişimde alaycı olmamaya, iletişim sınırlarınızı iyi korumanıza ne fazla tepkili ne de tepkisiz davranışlar sergilememeye özen göstermelisiniz.

Aynı zaman da 19 Şubat itibariyle de Güneş Balık Burcunda ilerlemeye başlıyor olacak ve 20 Mart’a kadar da Balık burcu yolculuğu devam ediyor olacak.

Güneş’in balık burcuna geçişi ile daha duyarlı daha hassas ve her durumdan kolay etkilenmemize etkisi olacaktır. Güneş’in balık burcuna geçişi sizleri kendinizi keşfetme yolculuğunda önce birçok zorluklardan sonra hayatlarınıza kolaylığı sokacağını ifade edebilirim.

2 hafta boyunca dikkat edilmesi gereken önemli tarihler ise 24 ve 26 Şubat tarihlerinde biraz gergin enerjilerden kaynaklı daha dikkatli olmakta fayda var.

Güzel sürprizlerin ve güzel enerjinin yoğun olacağı günler ise 17 ve 18 Şubat günleri aniden gelişen beklenmeyen süprizler hayatlarımıza ışık olabilir. Özellikle rutin konu başlıklarımızı sosyal reform konularında genişleme, maddi konular ile iyileşme süreçleriyle ilgili sürpriz konular hem gündem konusu hem de bireysel hayatlarımıza çok iyi gelecek diye düşünüyorum.

2 Mart Balık Burcu Yeni Ay’ına kadar yenilenmek ve her şeye rağmen “Yaşıyorum” değişim güzeldir,” diyebilmeniz dileğiyle,

Aslan Burcu Dolunay’ın Yükselen Burçlarınıza Etkisi

Yükselen Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Duygularınız, günlük rutinleriniz de sizlere hizmet etmeyen bağlılıklarınızdan kurtulma, iş veya kariyer alanlarınız da olumlu veya olumsuz gelişmeler sizlerin gündemi olabilir. Sağlığınıza dikkatli olmakta fayda var. Kandırılma veya aldanma açık dönemindesiniz.

Yükselen Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Hayatınızda yeni gelişmeler yeni aşk veya romantizm gündemininiz olabilir. Aşırı harcamalara aşırı duygu geçişlerine dikkatli olmanız tavsiye ederim. Hal hazırda beraberliğiniz de öfke patlaması veya sorunlar meydana gelebilir. Aşk hayatınızda hoş olmayan davranışlarına maruz kalabilirsiniz.

Yükselen İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Aile, yuva veya ebeveynler ile 3 şahsılardan kaynaklı aniden gelişebilecek sorunlar gündeminiz olabilir. Ruhsal sorunlardan kaynaklı sağlık sorunlarınıza daha özen göstermenizi tavsiye ederim.

Yükselen Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sosyal çevre, arkadaşlarınız, aile bireyleri ile ilgili geçmişten tekrarlanan bir konun iyileşme ve sonuçlanması ile süreçler gündeminiz olabilir.

Yurt dışında ikamet edenler ani dönüş kararları alabilir. Aslan burcu Dolunay’ı sizleri ruhsal alanlarınızda köklü değişimler sizleri bekliyor.

Yükselen Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Maddi gelirsiniz, çocuklarınız ve sizleri ruhsal olarak köklü değişikler bekliyor, aynı zamanda yurt dışı bağlantılı işlerinizde sıkıntılı süreçler veya seyahat planlarınızda ertelemeler söz konusu olabilir. Olası kazalara açık olduğunuz için daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Yükselen Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Aşırı detaylardan veya şüpheci davranışlardan dolayı uzun süreli birliktelikleriniz de dargınlıklar, yanlış anlaşılma ile ilgili sorunlar gündeminiz olabilir. İş ortaklıklarınız ile yanlış anlaşılma veya aksilikler aynı zaman da olabilir. İki hafta boyunca ani kararlar almamaya özen gösterin.

Yükselen Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Kendi kabuğunuza geçilmek çekinken ve hassas bir süreçten geçebilirsiniz. Bu süresi duygusal blokajlarınızdan kurtulma olarak değerlendirmenizi, sakin ve egosal savaşlardan uzak durup değişimi sakin karşılamanızı tavsiye ederim. Ruhsal sağlık sorunları veya duygusal kandırılmaya dikkatli olun.

Yükselen Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Kariyer yaşantınızda yeni anlaşmalar fırsatı yakalarken aynı zamanda duygusal patlamalar evli olduğunuz kişiye karşı öfkeli veya hoş olmayan davranışlar sergileyebilirsiniz.

Aşırılıklarınıza dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Yükselen Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Aniden gelişebilecek ailevi sorunlar ve toplumda sizi çekemeyen kişilerin düşmanlıklarına tanık olabilirsiniz.

Yükselen Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Yurt dışı kaynaklı sorunlar sonrası aniden sizlerin hayatlarını kökünden değiştirecek anlaşmalara imzalayabilirsiniz. Hal hazırda uzun süreli beklediğiniz anlaşmaları yolu açılmaya başlayabilir.

Yükselen Balık Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Güç mücadeleleri, kıskançlık ve takıntı, kötü ilişkilerden ayrılmada gündeminiz olabilir. Ruh-derin şifalanma sonrası sevdiklerinize yardım etme eğilimde bulanabilirsiniz.

 

Sevgilerimle;

Leyla Cihaner

 

 

 

 

303 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku