Astroloji Danışmanlığı 2021 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 2021 Oğlak Burcundaki Dolunay’ın Etkileri

2021 Oğlak Burcundaki Dolunay’ın Etkileri


24 Haziran 2021 Oğlak Dolunayın Etkileri

Gökyüzünün enerjisine ayak durmak ne mümkün, bir enerjinin etkisi devam ederken yeni bir döngü ile etkileri daha etkin ve somut hale getirmeye çalışan Oğlak Dolunay’ı bizlere değişime ayak uydur çağırısı yapar gibi hayatımızdaki karanlıklara ışık olmaya geliyor. 24 Haziran 2021 İstanbul saati ile 21.40 ‘da Oğlak burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bugün kendimizi daha gergin, sabırsız duygularımız ile mantığımız arasında çatışma halinde hissedebiliriz.

Hem Dolunay’ın etkisi ile hem de gökyüzü hareketlerinde geçişlerden ötürü hile ve yalan başvuran insanlar sizlerin sınavı olabilir. Kurban olmamak adına pişman olacağınız ve ilerde bedel ödeyeceğiniz bir karar almamanız da fayda var. Ve duygusal patlamalara karşı olayları büyütmemekte fayda var. Oğlak burcundaki Dolunay’ın etkisi ile hayatı biraz daha ciddiye alma, sorumluluk duygunuzun yükselmesi daha sabırlı ve dayaklı olmanız da fayda sağlayacaktır. Özellikle işlerinizde daha sağlam daha kalıcı olması adına girişimlerde bulunma ihtiyacı hissedebilir ve kararlar alma eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Oğlak burcu Dolunay’ın etkisi ile duygularınızda derinlik ve katılık zaman zaman da hissiyatsız duygusu içerinde hissedebilirsiniz.

Kendinizi daha güvende hissetmek adına daha çok sorumluluk almak ve amaçlarınız uğruna da pek çok kişi ve kişileri feda etme eğilimine girebilirsiniz. Bu sebepten kırıcı, sonlandırıcı enerjiden uzak durmanız da fayda var. Oğlak Burcundaki Dolunay’ın etkisini ile geçmişten bugüne ait süregelen karamsarlıklarınıza, endişelerinize ve korkularınıza eğilmenize bırakmaya ve dönüştürme çalışmaları içinde olmanız için ideal bir zaman dilimi olarak değerlendirme fayda var.

Bunun yansıra yapmayı istediğiniz yeni başlangıçlar içinde tohum atma zamanı dilebiliriz. 22 Haziran itibariyle Güneş Yengeç burcunda ilerliyor ve 22 Temmuz ‘a kadar yolcuğuna Yengeç Burcunda devam edecek.

Oğlak Burcundaki Dolunay yerleşimi ile bizlere benliğimizi ortaya çıkarmakta, hizmet ve çalışma alanımız da idealist bir yaklaşım veriyor olacak. Koruma, bakma muhafaza etme, para konularında nakit akışımızı genişletme de bizleri şans ve destekliyor olacak. Bunun yansıra sezgisel ve duygusal yönlerimizde başarılı olma fırsatları veriyor. Ancak duygusal iniş ve çıkışlarımızı dengede tutabildiğimiz sürece.

Toprak işleri gayrimenkuller satın alma süreci için ideal zaman dilimidir. Sağlık açısından baktığımız zaman daha önceki yazılarımda ısrar ile üzerinde durduğum sağlığımıza çok daha dikkatli olmamız gerektiğini yavaş adımlarla sessiz gelen sağlık konular bizlerin yine gündemi olacağını altını çizmek isterim. Çeşitli rahatsızlıklara ve diğer komplikasyonlara maruz kalmaya güçlü bir şekilde sağlığımızı etkisi altına alabilir.  Kalp, kan dolaşımı, ateş, sırt, omurilik, safra kesesi ve eklemlere karşı Oğlak Burcu Dolunay’ın etkisi ile hassasiyetimiz artıyor.

Bu dönemde hijyene daha çok önem vermeliyiz. Bunun yanı sıra Merkür İkizler burcunda normal seyrinde hareket halinde iken bizleri fikir alışverişlerinde, verimli ilişkilerde ve ticari ilişkilerde fazlasıyla destekliyor olacak. Ancak 6 Temmuz’da insanlarla olan ilişkilerinizde kafa karışıklığına dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Özellikle anlaşmalara karşı daha dikkatli ve tedbiri elden bırakmanızda fayda var. Hayal gücünüzün sizi yanlış duş âlemlere karşı götürmemesine karşı dikkatli olmakta fayda var. 28 Haziran itibariyle Venüs Aslan Burcunda ilerlemeye başlıyor olacak ve 22 Temmuz’a kadar yolculuğuna Aslan burcunda devam edecek. Ve gökyüzünde iki gezegen Aslan burunda yerleşimi ile Ateş elementi yükselişe geçmiş olacak. Venüs Aslan Burcuna geçişi ile ilişkilerde, ortaklıklılarda, sosyal ilişkilerde yumuşaklık, denge ve kolaylığı getirmiş olacak. Ve katılaşmış yüreklerimizi birbirimize yumuşatıyor olacak. Aşk ve romantizim, güzellik bizlere iyi gelen tüm güzel duygular arzu isteğimizde artış olacak.

Bu dönem içerisinde yaratıcı enerjinizi kullanmanız için çok güzel bir zaman dilimi. Bu dönem içerinde sinema, tiyatro ve müzik konularında yeni atılımlar sizlere başarı getirir. Bu dönem içerisinde aşırı harcamalara ve savurganlığa abartılı davranışlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.  7 Temmuz’da özellikle bayanlara karşı daha nazik ve kibar olmakta fayda var. Gücünüzü doğru orantıda kullanmakta fayda var. Bunun yanı sıra ne ekerseniz onu biçersiniz, ilişkinizi doğru analiz ettiğiniz sürece özellikle bayanlar gecikme ve zorlanma, sevme sevilme durumu yaşamazsınız.

26 Haziran itibariyle Neptün geri hareketine Balık Burcunda başlıyor olacak. 1 Ağustos kadar burada geri hareketine devam ediyor olacak. Ve bu süreç içerisinde aşırı hassaslık, gerçeklerden aşırı uzaklaşmak, kendi iç dünyasında hapsolmak, güçlü hayal gücü, sorumluluklardan kaçmaya eğilim, alışkanlıkların esiri olma, bağımlılık yapan maddelere karşı eğilim, mantıklı düşünememe, illüzyona inanma, kendini kurban veya feda etmeye sorunları ile karşı karşıya kalabiliriz. Sevdiklerinize karşı gereksiz negatif şeyler düşünerek kendini üzme eğilim içerisine girebilirsiniz. Alkol, uyuşturucu ve sigaraya karşı bağımlığınız da artışlara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Bunun yanı sıra aşı karşıtlarının sesleri yükselecek gibi duruyor. Bağımlıklarınıza karşı tedavi süreci başlamak için bu dönemi kullanmak ve niyet içerisinde olmakta fayda var. 21 Haziran itibariyle Jüpiter Balık Burcunda 1 Ağustos 2021 tarihine kadar burada geri hareketine devam ediyor olacak. Jüpiter burcunun geri hareketi süresi boyunca finansal problemler, emeğin karşılığını alamama, yatırımların karşılığını alamama veya bunun gecikmesi, kötümser bir moda olma, eğitimle ilgili problemler, yasak sıkıntılar, yabancılar veya yurt dışı işlerinde gecikmeler, din ve inançlarla ilgili aşırı sorgulamalar gündem konumuz olacak. Olayları hayatın akışına bırakmayı öğrenmeleri gerekir.  Akıl kütüphanemizi zenginleştirmek adına kullanmakta fayda. Aşırı yeme içmeye karşılık kilo sorunlara karşı da dikkatli olmakta fayda var.

Türkiye Açısından baktığımız zaman da oldukça hareketli, ani gelişen olaylar gebe kalacağımız zorlayıcı kolektif temaların yoğun, seslerin yükseleceği gelişmeler bizleri gündeme oturabilir. Büyük firmalar ile iflas konuları, yasal süreçler ve yeni yasal süreçler her an gündeme meşgul edecek gibi. 1999 Depremini aratmayan bir deprem, toprak kaymaları, kaya düşmeleri, sel felaketleri maalesef bizleri bir hayli daha yoracak ve üzecek. Her zorluğumuzun kolaylaştığı bir süreç dileğiyle sağlıklı ve huzurlu dolu günlerin tüm dünyayı etkisi altına alması temennisi ile .

Herkesin haritası parmak izi olduğundan yapması gereken ritüeller de farklı gösteriyor.

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

 

152 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku