2021 Boğa Yeni Ay’ın Etkileri


11 Mayıs İstanbul saati ile 22.01’de Boğa Yeni Ay’ı değişim kabullenmeyi bizlere öğretmeye geliyor. Hayatlarınız her alanında bakış açınızı gerek kısıtlamalar ile gerekse ani sürpriz beklenmektik olaylar ve gelişmeler ile Kabul etmenin önem ve değerini  bizlere hatırlatacak. Kendinizi, ailenizi, olay ve durumları olduğu gibi kabul eden, özgüven sahibi olan herkes bu Boğa Yeni Ay’ın hediyeleri büyük yenilik kapısını aralamış olacak.

Diren ve kendine güvenmek yerine maddeye önem veren, mutlaka dediğim olsun ve hâkimiyet kurma hırs ve güç istediği içerisinde olanlar alışkanlıkları değiştirmekte direnen ister kısıtlama ister güç kaybı, iflas ve bitişler ile bir şekil öğrenecek. Seçim sizlerin! Değişim mutlak ise sancıyı hafifletmenin yanı kabul edişte olmaktır. Yeni flörtsöz ilişki başlangıcı yapan kişilere anın tadını çıkarmanızı , ancak uzun vadeli ilişki olarak hayal kurmamanızı şimdiden tavsiye ederim.   İş ortaklığı içinde olanlar beklenmedik kısıtlama ve gecikmeler karşında daha sakin, yapıcı olmaya özen göstermeleri gerektiğini şimdiden tavsiye ediyorum.

Pes etmek yerine kendi yeteneklerinize ve özgüvenizi arttırın derim. Zorlukları aşmak sizlerin elinde olduğunu asla unutmayın.   Uzun süreli ilişkilerde ve evliliklerde anlaşmazlıklar, kavgalar, bencil davranışlar ve kendine zarar verme düşünceleri davranışlarda dengesiz tutumlar artış söz konusu.   Boğa Yeni Ay’ında özellikle uzun vadeli evlilik ve ilişkide olan bayanlar açık sözlü olma zamanı değil.  Kusurlarımızı gören değil kusurlarımızı örten olmanızı tavsiye ederim.   Ani tabiat felaketleri ve toprak ile ilgili olaylar gündeme her an oturabilir.   Sağlık sorunlarının yükseleceği bugünlerde sağlığınıza özen göstermenizi tavsiye ederim.

“Değişime en direndiğiniz şeyler, değiştirmeye en çok ihtiyacınız olan şeylerdir. “Lousie Hay

Sevgilerimle

Astrolog Leyla Cihaner

 

 

156 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku