20 Temmuz 2020 Yengeç Yeniayın Etkileri


20 Temmuz 2020 saat 20.33 itibari ile Yengeç Yeniayı hayatımızı etkisi altına alarak her şeyi değiştirmeye geliyor.

Dünya uyumu ve güçler dengesi. Manevi yaratım, düşüncenin dönüşümü, varlığın özünü anlama, zamanın ve çabanın akıllıca kullanmamız gerektiğini bizlere hatırlatacak. Düşünme gücü ve sağduyu yeni Ay’ın diğer adı.

Öğrenmemiz gereken şey zamanı iyi kullanmaktır. Yeni Ay’ın pozitif enerjisini hayatınıza çekmeyi seçiyorsanız; Bugüne kadar yaptığınız veya aldığınız yanlış kararlarınız için hatalarınızı kabul etmeli ve kendinizi affetmelisiniz. İstekleriniz konusunda net olun ve gerçeğe dönüştürmek için harekete geçin. Zamanı iyi kullanın. Evrenden yardım isteyin bol bol dua edin. Yaratıcılığınızı, ilhamınızı ve hayal gücünüzü arttırın ve kullanmaya başlayın. Özellikle yeteneklerinin farkına varmayanlar için psişik yeteneklerinizin kilit açılımlar yaşama olasılığı yüksek bir enerji titreşimi yaşayacaklar. Sizi enerjinizi küçülten, aşağıya çeken ilişkilerinizden kaçının.

Size neşe ve mutluluk getirecek enerjilere odaklanın. Yeni ay’ın etkisi ile kendinizi bir takım zorluklar içerisinde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken şey şikâyet etmemek, üzülmemektir. Geçmişi geri alınmaz.

Ama bugünü şimdiyi daha iyi güzel yaşamak bizim seçimlerimiz ile şekillendiğinin farkında olalım. Bu Yengeç Yeniay ‘ın enerjisini en güzel şekilde kullanmak için; Evrenin desteği ve ilahi desteğin hep yanınızda olduğunu bilin ve akışta kalın. Zor görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebileceğinize inanın. Konfor alanınızdan çıkın ve hayatınızda kendiliğinden kararlar almaya başlayın. Yeni deneyimler kazanmak ve yeni şeyler öğrenmek için yeni bir şey yapın. İlişkinizde veya işinizde olsun, hayatınızın bu yönlerinde önemli bir büyümeye tanık olmak üzeresiniz, böylece kendinizi desteklemeli ve hazır olmalısınız. 22 Temmuz 2020 tarihinin kolaylıkla ve güzelliklerle geçirebileceğimiz bir gün olmasını temenni ediyorum.

Bugün bol bol dua ve meditasyon yapın. Yaşlılara yardım edin. Sokak hayvanların hayatlarını kolaylaştırın. Bir kap yem alın. Bir kap su koyun. Büyük deprem ve toplu ölümlerden rabbim bizleri koru. Mide, karaciğer, safra kesi ve göğüs hastalıkları sağlık konforumuzdan çıkmanıza neden olabilir.

Dikkat ve tedbiri elden bırakmayın. Yangınlara, trafik kazalara, kesici aletlerden yaralanma kazalarına eklem kırıklarına meyilli olduğumuz bu günlerde daha fazla dikkat edelim. Her ne yaşarsak yaşayalım her şeyin bir nedeni olduğunu bilelim yeter. Olumlu da olumsuz yaşanacak her durum veya olaylar mutlak bir sonraki hayrımız ve dengeyi sağlamamız için öğretidir.

Yeni Ay’ın mesajını alın yeter!

20 Temmuz 2020 Yengeç Yeni Ay Ritüeli

Yeni ay duası okumayı seçenler için ” Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr” Rabbi Yessir duasını bol bol söyleyebilirsiniz, “Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır” anlamına gelir.

Bol bol dua edin ve iyilik yapın. Aldığınız bir hayr duası tüm olumsuzlukları bertaraf eder.

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

150 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku