Astroloji Danışmanlığı 2020 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 2 Eylül 2020 Balık Burcu Dolunay Etkileri

2 Eylül 2020 Balık Burcu Dolunay Etkileri


Sonbaharın müjdecisi Eylül’e Balık Burcu’ndaki Dolunay ile “Merhaba” diyoruz.
2 Eylül Çarşamba günü saat 08.31 itibariyle bizlere değişim sürecini kolaylaştırmaya geliyor.
Balık Burcu’ndaki Dolunay hayalleri, vedaları ve yepyeni başlangıçları
bizlere yaşatmak ve deneyimlemek adına rehber oluyor.
Eylül ayı bizlere duyarlılık, duygusallık, zorlanmalara boyun eğmekte zorlanma yaşatacak gibi.
Ve her ne olursa olsun öngörülerime dikkat ettiğiniz sürece şans sizlerin ellerinde.
Balık Burcu’ndaki Dolunay her alanda olduğu kadar aile konularını özellikle evliliklerde ve maddi alanda denge de olmayı bizlere davet ediyor. Ruhsal yapınızdaki değişkenliği yaşam tarzınızı zorlamaya başlamadan dengelemelisiniz.
Kendinizi Balık Dolunay’ın etkisi ile duygusal anlamda kah kederli, kah neşeli hissetmenizi sağlayabilir. Burada duygu değişikliğinizi kontrol atına almanız sizlerin çevreniz ile uyumu zedelemesinin önüne geçer.
Bunun yanı sıra hayal kırıklığınızdan dolayı olayları yanlış algılama ve iletişim sorunlarından dolayı kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.
Kendinizi yalnız hissetme duygusu ile fazla alkol tüketimine başvurma eğilimi göstereceklere meyilli olanlara içtiğiniz bir kadeh alkol tüketimi bile sizleri fazlasıyla etkisi altına alma ihtimali çok yüksek!
Sabah uyandığınız aşırı baş ağrısı ve gözlerde şişkinlik ve pişmanlık istemiyorsanız YAPMAYIN derim.
17 Eylül’e kadar mükemmeliyetçi eğilimlerinizden vazgeçmeyi başarabilirseniz etkili işler yapmanıza gökyüzü destek veriyor olacak.
Gökyüzü hareketleri ile işbirliğini seçiyorsanız dik kafalılıktan vazgeçmeli, başkalarının da kararlarına ve prensiplerine saygı göstermelisiniz. Yapabildiğiniz an rahatsınız.
Yoksa sinir kan dolaşım sistemlerinizi etkilemesi nedeniyle çoğunlukla stresli olaylar yaşama olasılığınız yüksek.
Sağlığınızı risk altına sokmayın derim.
İletişim sorunlarınızdan kaynaklı Boğaz yapınız hassaslık ve zaman zaman ses kısılmalarını sizlere yaşatabilir. Dikkat!
Her gün” Kendimi kolaylıkla ifade ediyorum ve başkalarının da kendilerini ifade etmelerine izin veriyorum ” olumlaması ile iletişim sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz.
Aşk hayatlarınızda hayaller dünyasında ilişkideki sorunları görmezden gelenler, kendilerini aşk için, bir ilişki sürmek uğrana kurban edenler Balık Dolunay’ı sizleri ayılmanız için sarsmaya geliyor.

Aşk ve menfaati bir arada tutanlar, Aman dikkat!
Hayal kırıklığından ötürü mutsuzluk ve depresif olma durumu kapınızda.

Balık Burcu’ndaki Dolunay diyor ki “Seksüel ve duygularınız arasında dengede olmalısınız. “Gerçekler ve sorumluluk konularında kendinizi aldatmaktan kaçınmalısınız, ve kimse için sürdürebilir ilişki yaratmak adına kendinizi “Kurban” etmemeniz gerektiğini altınızı çizerek vurguluyor.
Benden size söylemesi demedi demeyin sonra.

Evliliklerinde sorun yaşayanlar dikkat!

Evlilikler de sık boşanmalar, boşanma sürecinde sıkıntılar, velayet konusunda mahkemede büyük kavgalar yaşama olasılığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yanılma payınızın yüksek olduğu bu dönem de ticari anlaşmalara dikkatli davranmalı, acele kararlar vermemelisiniz.

Çünkü ortaklıklarda sorun, ortaklıkların bitmesi ve kurulan şirketin feshi uzun mahkeme süreçleri yaratacak kişileri hayatlarınıza çekme olasılığınız yüksek.
Kendi şansınızı ticari kazançlarda kazanmak uğruna kaybetmeye zorlamayın derim.

10 Eylül Perşembe günü itibariyle Mars gezegeni geri hareketine başlıyor ve 2 Ekim Cuma gününe kadar bizleri etkisi altına alıyor.

Mars gezegeni geri hareketi süresince gücünüzü ortaya koymakta problemler, kendinizi bastırma ve kısıtlama, rekabetten kaçma ve korkma eğilimlerinizde artış yaşayabilirsiniz.
Pasif veya agresif eğilimler gösterebilirsiniz.
Bunun yanı sıra cinsel saplantılar, cinsel performans kaygıları hortlayacak dikkat.

Bu dönem içinde içinizde patlayacak öfke krizlerinizi fazlalaştırma adına kırmızı ve acılı yiyeceklerden, kırmızı tonlardan, akik ve diğer ateş elementi yüksek taşlardan ve alkol tüketimlerini tercih etmemenizi tavsiye ederim.

Ve bu dönemlerde Türkiye dış güçlerin zorbalıklarına, düşmanlıklarına tanık olabilir. Bu süreçte farklı bir değişime gebe kalabiliriz.
Aralık sonuna kadar artış gösterecek Pandemi süreci ile evde yaşama süreçlerimizi yeniden her an başlayabilir.

Maneviyatınızı yükselttiğiniz sürece şükran ve minnettarlık duygusuyla pozitif bolluğu Balık Dolunay’ın da kolaylıkla hayatınıza çekmemiz mümkün, değerli takipçilerim. Her ne yaşanılacaksa yaşansın bizleri büyütmek için geldiğini bilin ve kabulde olun.

Balık Burcu’ndaki Dolunay’ı Ritüeli

Kurutulmuş Defne Yaprağı yaktığınızda bir ocakta arınma ve özgürleşmek adına “ Yaşamım boyunca ilerlememe engel olan atalarımdan ve ailemden gelen ve kendi yarattığım tüm blokajları korkuları ve borçları bilinçli ve bilinçsiz olumsuz sözleri arkamda Yaradan’ın sevgi ışığıyla bırakıyorum. Kendimi ve affetmem gereken herkesi şuandan itibaren affediyorum” Herkese hakkımı helal ediyorum.

Veya,

Dolunay günü cam kenarınıza bir kap dolusu su koyun. Su kapınızı avuçlarınızın içine alarak ses titreşimiz ve enerjiniz ile suyunuzu kodlayın.

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

152 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku