Astroloji Danışmanlığı 2021 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 19 Kasım 2021 Boğa burcunda Ay tutulması

19 Kasım 2021 Boğa burcunda Ay tutulması


Boğa Burcundaki Ay tutulması İstanbul saati ile 11.57 saatinde gerçekleşiyor olacak. Ay tutulması dişil enerji olduğundan aile, evlilik, bayan arkadaşlar, kız kardeş dişil enerjisini ilgilendiren konuların etkisi daha yoğun olacaktır.

Ay tutulması sonlanma enerjisi ile bizleri daha duygusal hissetmemizi sağlayabilir. Sonlandıramadığımız anılarımız, haberci rüyalarımız Boğa Burcu Ay tutulması ile yeniden gündemimize gelebilir.

Boğa Burcundaki Ay tutulması biraz daha kontrol etme enerjimizi devre dışı bırakarak beklemeyen, hesapta olmayan iyi veya kötü gelişecek olayları hayatımıza getiriyor olacak.

19 yıl öncesine bir gidin, bakın bakalım 20 Kasım 2002 Boğa Burcunda Ay tutulmasında ne yaşadınız? Kimlerleydiniz? Neyin mücadelesi içindeydiniz? Hayatınız da ne kazandınız? Veya ne kaybettiniz?

Ve şunu söylemek isterim ki, Ay tutulmasının iyi veya kötü olacağını enerjisi bitmeden söylemek doğru değildir. Boğa Burcundaki birçok sonlanmaların sizlerin hayatında nasıl yeni bir başlangıçlara vesile olacağını Ekim 2030 ‘a kadar görmeye izin verin.

-Bakara Suresi 216 ayet

“Hoşunuza gitmese de savaş üzerinize yazıldı. Olur ki, hoşunuza gitmeyen bir şeyde sizin için hayır, yine olur ki hoşunuza giden bir şeyde de sizin için şer vardır. Allah bilir, siz bilmezsiniz.”

Boğa Burcundaki Ay tutulmasında akışta ve izinde olayın ve birçok kişiler yakın dişil enerji ile yakın olanlar görülmeyen yüzü görmeye belki de dostluk veya ilişkilerini sonlandırma kararı alacaktır.

Aynı zaman da birçok ilişki bir an da bitirme kararı alınca birçok ilişki de evleneme veya birlikte olma enerjisi içine giriyor olacak.

Boğa Burcundaki Ay tutulmasında karar vermeniz gerekiyorsa, kendinize 7 günlük bir zaman tanıdıktan sonra vermenizi tavsiye ederim.

Çünkü Ay tutulmasında yeni başlangıç yapmak, yeni bir karar vermek, uzun yolculuklara çıkmak pek önerilmez.

Boğa burcundaki Ay Tutulması bizlere hizmet etmeyen enerjileri bırakmamış ve yeniciliklere yer açmamız için sonlandırma enerjisi yoğun olacaktır.

Boğa burcundaki Ay tutulması duygusal alanlarımızı direkt etkisi olacağından düşüncelerimizdeki olumsuz düşünceler yaşam süreçlerini sonlandırma enerjisin de artış olabilir.

O yüzden hayat her şeye rağmen hediye olduğunu nefes almak ve yaşamanın ne kadar değerli olduğunu tekrardan sizlere hatırlatmak isterim.

Boğa Burcundaki Ay tutulması hemen sonrası 23 Kasım’da Güneş Yay Burcuna geçiyor olacak,  21 Aralık Ayı’na kadar da Yay burcunda yolcuğuna devam ediyor olacak. Ve Güneş Yay burcunda iken harcamalara dikkatli olmakta fayda var. Ancak Boğa Burcundaki havayı biraz daha yumuşatacağı kesin.

Aynı zaman da Merkür’de Yay burcuna 25 Kasım itibariyle geçmiş olacak 13 Aralık Ay’ına kadar da Yay burcunda yolculuğuna devam ediyor olacak. Merkür Yay burcunda ilerlemesi coşkulu, uyum sağlayabilen iletişim kanalımızı çalıştıracak. Aşırılıkta artışlar olabilir, ancak uyum bizlere iyi gelecek.

Boğa Burcundaki Ay tutulması maddi konular ile ilgili sorunları beraberinde getirebilir. Para piyasalarında durdurulmaz hareketlilik sonrası TL değer kaybetmesine yeniden tanık olabiliriz.

Gıda ve üretim ile ilgili sorunlar da farklı şekilde gündemiz olabilir. Su kaynaklarının azalması ile ilgili sorunlar yavaştan kendini göstermeye başlayabilir.

Umarım olmaz ancak şimdiden su tasarrufuna başlarsak çok iyi olur.

Boğa Burcundaki Ay tutulması liderler arasında liderlik savaşı içinde olacağını da aynı zaman da gösteriyor.

Bazı liderlerin yargı süreçlerinin başlaması bazılarının da umulmadık şekilde özgür kalması söz konusu olabilir.

Boğa Burcundaki Ay tutulması farklı din ve görüşlere sahip kişilerin kışkırtıcı beyanda bulanarak, özellikle Müslümanları hedef alarak bir takım entrika ve hoş olmayan olaylara neden olabilirler.

Ve farklı kültürler veya din mensup olan yurt dışı bağlantımızda iletişimsel kısıtlama, zorlanma ve yanlış anlaşılma ile ilgili meydana gelecek sorunlar yaşayabiliriz.

Boğa Burcundaki Ay tutulması para piyasalarındaki hızlı dalgalanmayı önlemek adına yeni iyileştirici kararlar alınabilinir.

Boğa Burcundaki Ay tutulması doğa afetleri de meydana yeniden getirebilir. Orta derece de deprem olabilir.

Dünya lideri kişinin hastalanma haberi dünya geneline her an oturabilir. Boğa Burcundaki Ay tutulması sürprizlerle dolu bir tutulma, dünya genelinde hareket bitmeyecek diyebiliriz.

Sağlık açısından ise üst solunum, akciğer rahatsızlığı ve mide rahatsızlığı kanamalarına ve cinsel organlar rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Corana tekrardan yeni mutasyon ile yükselişe dünya genelinde yükselecek.

Altını çizmek istiyorum çocuklar bu rahatsızlıklardan derhal önlem alınmalı.

Kuranı Kerimden bir alıntı yine yapmak istiyorum, söyleyecek çok şey var ancak susma hakkımı kullanarak

8. Enfal suresi 30. ayet

“Gerçeği yalanlayan nankörler, seni tutuklamak, öldürmek veya sürgün etmek için plan yapıyorlardı. Onlar plan yaparlarken, Allah da plan yapıyordu. Allah, plan yapanların en hayırlısıdır.”

Kısacası Boğa Burcunda Ay tutulmasın da 19 yıl öncesine git bu zamana kadar ne ektiysen ya ödülünü ya da cezasını alacaksın.

Boğa Burcundaki Ay tutulmasından korkmayın Allah’a ilahi adalete teslim olun, elbet her karanlığın bir aydınlığı vardır.

Selamet mutlak yakındır. Koşulsuz teslimiyet bu sürecin kolaylıkla geçmesini sağlayacaktır. Ve koşullar ne olursa olsun ömür bitmeden rızk asla bitmeyeceğinin garantisine inanın.

Kendinizi hak ettiğiniz mucizelere ve bolluğa berekete açın. Bir şekil su akar bereket yolunu bulur.

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

173 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku