Astroloji Danışmanlığı 2020 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 16 Ekim 2020 Terazi Burcunda Yeni Ayın Etkileri

16 Ekim 2020 Terazi Burcunda Yeni Ayın Etkileri


Bildiğiniz tüm doğruları Terazi Yeni Ay’ında Unuttun Bugün itibariyle İstanbul saatiyle 22.31’de Terazi burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. Evet, birçok artçı sarsıntılar hayatlarımızdaki birçok taşları yerinden oynatmıştı şimdi Terazi Yeni Ay’ı ile birlikte merkezisiniz neresi ise oraya doğru Ana Deprem geliyor. İlk defa bir döngüyü kaleme almak istemiyorum. Bazen sessizlik iyidir.

O da bu Terazi Yeni Ay’ı için geçerli sanırım.

Bugüne kadar kendinizi güvence altında hissettiğiniz her şeyinizin elinizin altından kayıp gideceğine tanık olma günlerindeyiz. Dünya genelinde sertleşmelerin, diplomasi birçok anlaşmanın zorlanmaya gireceği bu süreçte sertleşmeler ülkesel bazda hayatlarımızı maddi ve manevi olarak zorlayacak.2020 yılı bir kez daha herkese yok artık söyletmeden gitmemeye kararlı bir yıl olarak hafızalarımıza kazınacak. İçe dönüklük ve iletişim kurma zorluğu ile beraber evliliklerde birçok konuda açıklık getirmeye cesaret edilemeyeceğinden dolayı bitişler gündem konunuz olabilir. Kazalara, yangınlara açık olduğunuz bu günlerde tedbiri elden bırakmayın. Ve bunca şey varken Ana depreme uyanabiliriz.

Sanırım ne zaman ki biz insanlar bu Dünya’nın tek hâkimi olmadığımızı anlamaya başladığımız “O GÜN” her şey yeniden filizlenmeye başlayacak.

O vakit her birey kendinden sorumlu ise lütfen bir aynaya dönüp bakın siz neyi, nasıl değiştirirseniz bu evrene gerçek hediye olmuş olursunuz? Hangi teraziniz orantısız? Orantılanmak adına ne yapmalısınız? Dünya’yı değiştirmek istiyorsanız önce Kendimizden başlayalım.

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

142 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku