Astroloji Danışmanlığı 2020 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 15 Kasım 2020 Akrep Burcu Yeni Ayı Etkileri

15 Kasım 2020 Akrep Burcu Yeni Ayı Etkileri


Akrep Yeni Ay’ında bizleri neler bekliyor ve Rituelli
Yarın sabah Akrep Yeni Ay’ı ile yepyeni bir sabaha “Merhaba” diyeceğiz. Şimdiden doğum günü olan Akrep burcu olan tüm danışanlarıma ve sonradan olacaklara “Mutlu Yaşlar Dilerim.”
Yeni şeyleri keşfetme yolunda içsel bir dürtüye sahip olacağımız bugünler de küllerimizden yeniden doğacağız. Çevremize ve ailemize biraz daha hassas ve duyarlı olacağız.
Akrep Yeni Ay’ı kendimize güvenmeyi, liderlik vasıflarımızı ön plana çıkararak etrafımızdaki insanlara rehberlik etmeye gönüllü olma isteği verecektir.
Akrep Yeni Ay’ı size hayatınızı daha iyi hale getirmek için ne yapmanız gerektiği ile yol gösterecektir. Hayatınızda görünme şansı verirken ,sizi ne yapmanız gerektiğinden emin olmanız için;
*Değişim zamanına ayak uydurmanızı ve bu değişimi flört partneri, iş, insanlara karşı tutum, hayata bakış açınız ile kökten yapacağını şimdiden sizlere söyleyebilirim.
Akrep Yeni Ay’ı eski alışkanlıklara ve tehlikeli arzularınızı yeniden gündeminize getirip nasıl davranacağınızın testinden geçeceksiniz. Özellikle bu dönem de aşırı merak dürtüsünden ötürü kumar oyunlarına ve seks dürtülerinize karşı dikkat etmenizde fayda var. Bunun yanı sıra aşırı kuşku , endişe ve takıntılarınızdan uzak durmanız da fayda var.
Kaybolmuş hayaller peşinde koşmaktansa yaşamız da önemli kararlar alma vakti.
Akrep Yeni Ay’ı ilişkilerin yeniden inşa edileceği bu dönemde ilişkiye karşı tüm bakış açılarınızı değiştirmeye geliyor.
ilişki gündeminiz de tartışmaların, iletişimde inatçılığın ön planda olacağı bu dönem de öğreneceğiz ki ilişki sadece çıkar üzerine kurulmaz ,ilişki sevgi , anlayış ve romantizm üzerine kurulur. Tartışmalı boşanma süreçleri her an gündeminize oturabilir.
Akrep Burcu ve yükseleni akrep olanlar aradığınız tutkulu aşk , koşulsuz ve sınırsız bir sevgiyi her an kapınızı çalabilir. Hazırda mars metrosu bitmişken güzel bir zaman diyebiliriz.
Türkiye’nin gündemine çocuklar ve yaşlılar ile konular gündem konusu olabilir. Bunun yanı sıra birçok kararların değişimden geçeceği bu dönemde maddi açıdan aşırılığa kaçmanızı öneririm.
Su kazaları, boğulma ve sel felaketleri her an hafızlarımıza kazınacak gündemler yaşatabilir.
Ve kolaylıkla atlatacağımızı umduğum bir deprem yine yüreklerimizi ağzımıza getirebilir.
Kapılı kapılarınızın kilitlerinizi açma vakti. İyisine ve doğrusuna “Eyvallah” diyebilenlerden olmak hepimizi nasip etsin.

Akrep Yeni Ay’ı Rituelli yapmayı seçenler için:

Suyun yüksek titreşimini kullanarak değişime karşı blokajlarınızı , takıntılarınızı arındırılmasına niyet edin.
Ve nezahat ve şükran titreşimlerinizi yükseltip denge de tutmasına niyet edin.
Her şey niyet ile başlar.
Dua etmeyi seçenler için : “Ya Fettâh celle celâlühû” tesbih edebilirsiniz. İşinde başarılı olmak ve Maddi ve manevi bütün kapıların önünüzde açılması için.
Dualarınızda ben sizleri sizler de beni unutmayın lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

144 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku