Astroloji Danışmanlığı 2021 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 13 Mart 2021 Balık Burcu Yeni Ay’ın Etkileri

13 Mart 2021 Balık Burcu Yeni Ay’ın Etkileri


Balık burcu Yeni Ay’ın etkisi ve hayal dünyası ile acele karar vermemeye özen göstermeniz iyi olur çünkü hatalı başlangıçlar yapma , fark etmeme enerjisiyle kendinizi zora sokabilirsiniz.

Balık burcu Yeni Ay’ında adalet, sosyal vicdan ve başkalarına yardım etme istekliliği duygusu içinde artışlar içinde, hayatlarınızı zorlaştırmamalısınız. özen gösterin. Başkalarına iyi olacağınız dürtüsüyle kurban olmamaya dikkat etmelisiniz.

Hayal gücünüzün, yaratıcılığınızın ve duygusallığın artacağı bu günlerde kararsızlığınıza ve aşırı duygusallığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Balık Burcundaki yeni ay ‘da kova burcundaki Merkür’ün etkisinden faydalanarak günlük tutmanızı veya kendinize bir blog açmanızı tavsiye ederim. Böylelikle yazabildiğinizi sürece ne yaşadığınızı umursamazsınız .
Buda duygularınızı denge de tutmanızı sağlar. Bunun yanı sıra farklı lisanları kolayca öğrenmeye de başlayabilirsiniz. Bu da yeni başlangıç için harika olma mı?

Balık Burcundaki yeni ay ‘da ilişkileriniz de sorunlar yaşama ve partnerinize karşı duygularınız da değişim ve dönüşüm süresinden geçmesi olası durum. Çünkü içinizdeki evrensel sevgi duygularınızı nasıl ifade edeceğinizi bilemeyeceğinizden yoğun sevgi patlamasını partnerinize akıtırken karşı tarafa yoğun sevginiz fazla gelebilir. Bu da ilişkide sorunlar yaşamanıza neden olur.

Bunun yanı sıra aile bireylerindeki bayanlara karşı problemler karşı anlaşmazlıklara dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Bunun yanı sıra din , yüksek eğitim,mistik konular , yurt dışı konularla ile ilgili belirsizler , mücadeleler yeni alınacak kararlar gündem konumuz.

Salgının giderek arttığını zaten biliyorsunuz , Mars ikizler burcundayken  normalleşmeye geçmemiz aslında Türkiye için hoş olmayan tablolar ve yeni alınacak kısıtlamalar , ölümlerde artış söz konusu.
Siz kendi normalleşme sınırlarınızı şimdiden koymanızı tavsiye ederim.

Bu kadar su enerjisinin yoğun olduğu bir Yeni Ay’ında su azalması ile yasacağımız sorunlar umarım gündeme oturmaz. Bu da benim ilginç bakış açım olur.

Bunun yanı sıra bu yeni ay gerçekten ilginç vurguları tetikliyor. Özgürlük , sınırlamadan kurtulma arayışlarına karşı arayış , mücadele istekleri….

Maliye ve mülk alanında büyük ve ani değişiklikler yaşana bilinir. Tarım ve gayrimenkul alanında birçok yeni uygulama olası durum.

Özel bir yetenekleri olan farkına varılacağı bugünlerde duanın mistik gücünüzü, ancak doğru kullanırsanız etkili ve sonuca varacağınızı unutmamamızı tavsiye ederim.

Balık Burcu’ndan etkilenen organlarınız ayaklarınız, ayak parmaklarınızdır daha özen göstermenizi tavsiye ederim.

24 Mart Çarşamba günü iletişimde , kavgaya , öfkelenmeye , kırıcı sözlerden uzak durmanızı şimdiden tavsiye ederim.

Evet, Paulo Coelho sözü tam da bu Balık Yeni Ay’ı özetliyor. “Akvaryumdaki balıkları severiz. Bize kendi yaşamımızı hatırlatırlar, biz de iyi beslenmemize rağmen etrafımızdaki camdan duvarların ötesine geçemeyiz. ”

Bu Balık Burcu Yeni ayında camdan duvarlarının ötesine geçiş yaptığınızı düşüğündüğünüz an da dikkat edin

“Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.”

Siz yem olmayın.

Balık Burcu Yeni Ayı’nda Ritüeli

Bol bol dua , meditasyon , sularınızı dilek ve arzularınızı gerçekleştirmek sularınızı kodlamanızı ve içmenizi tavsiye ederim.
İsterseniz bir kağıda yazılı istersiniz ellerinizdeki titreşim ve nefesiniz isterseniz de sarkaç yardımıyla

Sevgilerimle;

Astrolog Leyla Cihaner

150 Views
Paylaş

1 thought on “13 Mart 2021 Balık Burcu Yeni Ay’ın Etkileri”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku