13 Kasım 2021 Gökyüzü Hareketleri


Herkese İyi hafta sonları diliyorum. Bugün Ay Balık Burcunda ilerken hayal gücümüzün zirveye yükseleceği bir gün diye biliriz. Bugünün transittin etkisi ile iyimser, hayal dünyası geniş  insanı duyguların bilinç altımızda coştuğu  bir gün diyebiliriz. Bu kadar fazla iyimserliğe ve toz pembe gözlükler bizlerin aldanmasına, hırsızlık  olaylarına karşı da savunmasız olduğumuzun altını çizmek isterim. Biliyorsunuz ki dün itibariyle dolar 10 TL gördü.

Ve bugünün transit etkisi gerçekten zorlayıcı enerjileri barındırmakta. Para ve maddi değerlerle ilgili yeni durumlar , yeniden TL ‘nin değer kaybına hızla tanık olabiliriz. Ortaklık  konusunda sorunlar , zıtlaşmalar , kavgaların yükseleceği zorlu bir transit diyebiliriz. Bugün ki transit bizleri korkusuzca  düşüncelerimizi ifade etme , sert tavırlar , düşmanca davranışlara maruz kalınabilir.

Ve ruhsal patlama yaşama da yapabilir. Denge de olmaya özen göstermekte fayda var.  Sağduyulu olmak bu zorlayıcı transit etkisini hafif atlatmanıza katkı olabilir. Sanatsal aktivitelere yönelmek , tabiat ile iç içe olmak sizlere iyi gelebilir. Kazalara çok açık olan bir gün olduğunun altını çizmek isterim.

Bizleri üzebilecek kazalar, deprem , doğal afet , patlama ve kayıp haberleri duyabiliriz. Öfkeyle kalkan zarar ile oturur. Bugünün ve yarının kolaylıkla geçmesi dileğiyle

Sevgilerimle;

Astrolog  Leyla Cihaner

 

143 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku