Astroloji Danışmanlığı 2021 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 12 Nisan 2021 Koç Burcu Yeniayın Etkileri

12 Nisan 2021 Koç Burcu Yeniayın Etkileri


Koç Yeniayı özgür olma istediği ile meydan okumaya geliyor.

Dan Brown çok güzel bir sözü var “Doğru ellerde ateş aydınlanma sağlayabilir. Ama yanlış ellere geçtiğinde, ateş yıkıcı olabilir. ”   Sizlerde gökyüzündeki ateş elementinin bu kadar yükselmesini doğru kullanmak adına duygularınızda yaratacağı etkiyi dengelemek için daha sakin, düşünerek ve yutkunarak konuşmayı seçen, özverili ve  olayları en ince ayrıtısına kadar inceleyen sonra her şeye inanlardan , objektif insanlar olmayı seçin.   Aşırı hareket halinde olma  dürtüsü ve gezme istekleriniz de Koç Burcu Yeniayın etkisiyle arta bilir. Ancak coranın yükselişe geçtiği bu günlerde yakın temastan uzak durmalıyız.

En az bu Nisan 27 ‘sine kadar daha da yükselmesine katkımız olmaması adına lütfen yakın temas ve ev gezmelerine ara vermekte fayda var.   Koç Yeniay’ın enerjini doğru kullanmak adına hayata geçirmek istediğiniz iş , yeni proje , yeni kararlar adına çok çalışarak varolan  yüksek enerjiyi oraya yöneltmek hayatınız adına doğru bir hamle yapmış olursunuz.   Koç Yeniay sizlerde huzursuzluk, uykusuzluk sorunları beraberinde getirebilir. Var olan  yüksek enerjisinizi evde yeni bilgiler edinmeye , evde spor yapmaya yöneltmenizde fayda var.   Biliyorsunuz ki istemsiz yapılan  renk seçimleri , gıda tüketimleri ve semboller sizlerin var olan bireysel haritanızdaki element değerlerini olduğundan fazla yükseltebilir.

Ve  Koç yeniayın’da sizlerin kabusu olabilir.   27 Nisan’a kadar bireysel haritasında ateş elementi yüksek olanlar  kırmızı tonlardan , üçgen semboller seçimlerinden , mum veya tütsü yakmaktan uzak durun. İstemsiz öfkelenme , kazalara , yangınlara , kesici alet ile yaralanmalara açık olduğumuz bu günlerde aman dikkat diyorum.   Bu günlerde   dişlerimiz , gözlerimiz ilgili sorunlar , sindirim problemleri sağlımız açısından hassas olma ihtimali çok yüksek.

Bunun yanısıra gıda zehirlenmeleri ve zehirlenme ile haberler gündemize oturabilir.   Nakit akışınızı sürekliğini sağlamak ve daha çok kazanç edebilmek adına geçerli geçersiz her yolu deneme dürtüsü içinde olabilirsiniz. Çok kazanacağınız gibi de çok kaybedersiniz dikkat.

Bilinçaltınızın zengin ve geniş dünyasından faydalanmak aşırı hassasiyetinizi , kuruntularınızı ve korkularınızı dengelemek adına sanat , müzik ve dans ile ilgilenmenizde fayda var. Youtube ‘dan bir müzik eşliğinde dans etmek bedava deneyin ve rahatlayın.   Yükseleni Balık ve balık (İstanbul’da yaşayanlar) vurgusu haritasında yoğun olanlar depresyondan uzak durmak adına özellikle yapın.

Koç yeniayı intihar ve sinir krizi yaşama vakaları ile ilgili haberler çok duyma olasılığımız yüksek.   Yüksek enerjinin kalp çarpıntısı  olmayacak aşklara yelken açmayın derim. Sonu hayal kırıklığı ile sonuçlanması oldukça yüksek.   Koç Yeniayı’nda otoriter sahibi kişi ve kurumlar ile tartışma ortamına girmemizi öneririm. Kadın ve çocuk konuların yine gündemize oturacağı bu günlerde bu konularda dahil olmak ile beraber Yeni kanunlar, yeni yaptırımlar alınması çok yüksek.

Türkiye açısından Koç Yeniayı baya hareketli günler bizleri bekliyor. Gizli düşmanlıklara ve bundan dolayı kayıplarımız olma olasılığı yüksek. Deniz  ve deniz sınırları ile ilgili sorunlar, konular Türkiye açısından zorlayacak gündem konusu. Umarım su kazaları ve felaketleri haberleri duymayız. Yazmak istediğim çok konu olmasına rağmen susmayı tercih ediyorum.   Umarım susmayı seçtiğim üç ana konu bizlerin hayatını daha da zorlamaz.

Değerli takipçilerim Koç Yeniay’ın etkilerini hafifletmek biraz da sizlerin duygularınızı dengelemek , farkındalığınızı yükseltmekten geçer .Herkesin doğum haritası parmak izi gibidir.

Sizlerde merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim numaram ile irtibata geçebilirsiniz.

Astrolog Leyla Cihaner

 

 

 

136 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku