Astroloji Danışmanlığı 2022 Astroloji Gündemi,Astroloji Gündemi 10 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları


10 ve 16 Ocak Pazar gününe Haftalık Burç Yorumları ve 2022 Yıllının Merkür Retro Gezegenin Burçlarınıza Etkisi

Koç Burcu

Parasal kayıplar, ailevi sorunlar ve beklenmedik olaylarınıza karşı dikkatli olmakta fayda var. Merkür Retro iken sosyal ilişkileriniz ile sorunlar gündeminiz olabilir. Aldanma enerjisine karşı dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

Boğa Burcu

Aşırı harcamalarınıza karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Yeni iş girişimlerinizi Venüs Retro ve Merkür Retro hareketinde faaliyete geçirmenizde fayda var.

Kilo alma sorunları gündeminiz olabilir.

İkizler Burcu

Çevreniz ile konforlu mesafe koyma eğilimde olabilirsiniz. Bu hafta sizleri seyahat sorunları, prosedürler ile aksaklıklar sizlerin gündemi oluyor olacak.

İletişim sorunları sizleri Merkür gerilemesiyle fazlasıyla etkileyebilir.

Youtube Kanalımdan dinlemek için tıkla , beğen ve abone ol !     

 

Aslan Burcu

Bu haftaya bakışta belirsizlikler sizlerin yakasını bırakmayacak gibi. Alacağınız önemli kararları Venüs Retro ve Merkür Retro hareketinde faaliyete geçirmenizde fayda var.

İletişim sorunları sizleri Merkür gerilemesiyle fazlasıyla etkileyebilir.

Başak Burcu

İş, seyahat ve kariyeriniz gündeminiz olabilir. Merkür Retro hareketi sizleri sağlık sorunlarınızı gündeme getirerek günlük rutin işleriniz de aksaklılar da yasabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta dengeyi yakalamakta zorlanabilirsiniz. Parasal, ortak gelir, vergi, sigorta, miras gibi konular gündeminiz olacak gözüküyor.

İletişim sorunları sizleri Merkür gerilemesiyle fazlasıyla etkileyebilir.

Akrep Burcu

Aile ve ilişkileriniz bu hafta önem kazanıyor olacak. Ancak Merkür gerilemesiyle iletişim sorunları, yanlış anlama ve anlatma sıkıntıları ile sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişimde olumlu dil kalıbı kullanmanızı tavsiye ederim.

Yay Burcu

Yoğun tempo fiziksel olarak haftaya sizleri yoruyor olacak. Sağlık sorunları aşırı yorgunluk gündeminiz olabilir.

Merkür gerilemesiyle iletişim sorunları, yanlış anlama ve anlatma sıkıntıları ve ilişkiye dair eski sorunlar yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Sağlık sorunları, aile ve ilişkiniz gündem konunuz. Merkür retrosu maddi gelir akışınız, ödemler ve harcamalar ile aksaklıları gündeme getiriyor olacak.

Riskli yatırımlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Kova Burcu

Sağlık sorunlarınız gündeminiz olabilir. Merkür Retro sizlere uzun zamandır beklediğiniz konularda iş ve kariyer anlamında tamamlama fırsatı sunuyor olacak. Ancak yeni başlangıçlarda Merkür Retro hareketi ile gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu

Aile, ilişkiler, ev konular gündeminiz olabilir. Sezgilerinize hafta boyunca kulak vermenizi tavsiye ederim.

Zehirlenme ile ilgili sağlık sorunları gündeminiz olabilir. Yediklerinize ve aşırı alkol tüketimine karşı dikkatli olmakta fayda var.

Merkür Retro hareketi sizlere bilinçaltı saklı sorunlarınızı yeniden gündeminize getiriyor olacak. Kapatmak ve şifalandırmak için kullanmakta fayda var.

Özellikle kendinizi ifade etmek ve duygularınız ifade etme sorunu ile ilgili.

 

146 Views
Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla oku